Компанії Visa, Mastercard і Adobe закликали власників online-магазинів оновити свої платформи Magento, оскільки 30 червня версія Magento 1.x досягне терміну закінчення підтримки (End of Life, EOL).

Магазини, які не оновляться до останньої гілки 2.x стануть уразливими до атак кіберзлочинців, пише ZDNet.

За словами команди фахівців Mastercard Account Data Compromise (ADC), відповідальної за розслідування кіберінцидентів з даними платіжних карт, в останні роки почастішали випадки web-скімінгу. Більшість з них були пов’язані з web-сайтами, які використовують старі версії програмного забезпечення Magento. За даними Mastercard, 77% компаній, які постраждали в результаті подібних інцидентів, не дотримувалися норм стандарту безпеки даних індустрії платіжних карт (PCI DSS), що вимагає використання сучасного програмного забезпечення.

Як і Mastercard, Visa також попередила власників магазинів, щоб вони оновилися до останньої версії Magento 2.3.x з метою уникнути потенційних атак.

22 червня компанія Adobe, що володіє платформою Magento, випустила останні оновлення безпеки для гілки Magento 1.x.

За даними ІБ-фірми SanSec, в цей час близько 110 тис. магазинів і раніше використовують гілку Magento 1.x і тільки 37,5 тис. магазинів оновилися до нових версій.

Радимо звернути увагу на поради, про які писав Cybercalm, а саме:

ЯК ПОСТІЙНО ВІДКРИВАТИ ПОСИЛАННЯ У CHROME, А НЕ У SAFARI НА ПРИСТРОЯХ IOS? ІНСТРУКЦІЯ

ЯК НАДСИЛАТИ ПОВІДОМЛЕННЯ У WHATS APP ЗІ СВОГО КОМП’ЮТЕРА? – ІНСТРУКЦІЯ

ОГЛЯД УСІХ ПЛАНШЕТІВ ВІД APPLE: ЯКИЙ IPAD ВАРТИЙ ВАШОЇ УВАГИ?

ЯК ЛЕГКО ПЕРЕЙТИ З ANDROID НА IOS? ІНСТРУКЦІЯ

ОГЛЯД П’ЯТИ ФУНКЦІЙ ANDROID 11, ЧЕРЕЗ ЯКІ ВАРТО ОНОВИТИСЯ

Нагадаємо, Mac переживає ще одну величезну зміну процесора. До кінця 2020 року Apple випустить Mac, які містять “Apple Silicon”, як і iPad та iPhone. Ось що означає кінець процесорів Intel для майбутнього Mac. Новий macOS 11.0 Big Sur, який очікують восени 2020 року, стане першою версією macOS, яка підтримує цю нову архітектуру.

Також Apple на всесвітній конференції розробників Worldwide Developers Conference (WWDC) 2020 анонсувала нові функції конфіденційності та безпеки для користувачів iOS і macOS.

Окрім цього, після років спекуляцій та чуток, Huawei офіційно представила свою операційну систему Harmony OS в 2019 році. Можна сказати, що було поставлено більше питань, ніж відповідей. Як це працює? Які проблеми вона вирішує? І це продукт ворожнечі між Huawei та урядом США?

До речі, хакери використовували шкідливе програмне забезпечення, через яке викрадали реквізити банківських електронних рахунків громадян США, Європи, України та їхні персональні дані. Зокрема, через електронні платіжні сервіси, у тому числі заборонені в Україні російські, вони переводили викрадені гроші на власні рахунки у вітчизняних та банках РФ і привласнювали.

Хакери зараз користуються сервісом Google Analytics для крадіжки інформації про кредитні картки із заражених сайтів електронної комерції. Відповідно до звітів PerimeterX та Sansec, хакери зараз вводять шкідливий код, призначений для крадіжки даних на компрометованих веб-сайтах.