Американську корпорацію Amazon оштрафували в ЄС за порушення правил захисту персональних даних. Компанії доведеться виплатити рекордні 746 мільйонів євро (888 мільйонів доларів).

Головна штаб-квартира компанії знаходиться в Люксембурзі, тому штраф вони отримали від Національної комісії із захисту даних Люксембургу (CNPD).

У відповідь Amazon заявила, що вважає рішення CNPD безпідставним. Штраф був призначений після зростаючого нагляду над великими технологічними компаніями з боку регулюючих органів через побоювання з приводу конфіденційності та дезінформації, а також скарг з боку деяких підприємств на те, що технологічні гіганти зловживають своєю ринковою владою.

Радимо звернути увагу на поради, про які писав Cybercalm, а саме:

В Україні користувачів Android та iOS атакує небезпечне шкідливе ПЗ

Чи варто використовувати VPN для перегляду усіх веб-сторінок? ПОРАДИ

Як перевірити шкідливий чи безпечний сайт? – ПОРАДИ

Як змусити AirPods повідомляти про дзвінки та сповіщення на iPhone? – ІНСТРУКЦІЯ

Як перевірити, які програми на iPhone Ви використовуєте найчастіше? – ІНСТРУКЦІЯ

До речі, користувачі ніколи не зможуть встановити Windows 11 на несумісні пристрої. Групова політика не дозволить Вам обійти обмеження апаратного забезпечення для установки Windows 11.

Apple має намір додати підтримку системи розпізнавання осіб Face ID на комп’ютери Mac протягом наступних двох років. Про це повідомив оглядач Bloomberg.

Зловмисники все частіше використовують безкоштовний месенджер Discord як канал для поширення шкідливих програм.

Окрім цього, стало відомо про великий витік даних учасників Clubhouse. Провідний експерт з кібербезпеки Джіт Джайн повідомив, що повна база телефонних номерів Clubhouse виставлена ​​на продаж в Darknet.

Також стало відомо, що операційна система Windows 11, яка ще офіційно не вийшла, але вже доступна для скачування і попереднього знайомства, використовується зловмисниками, які намагаються підсунути користувачеві шкідливе ПЗ під виглядом нової ОС.