Голосовий помічник Alexa від Amazon поступово розширює свою екосистему – тепер він звучатиме не тільки з відповідної смарт-колонки, але й з інших пристроїв, які можна носити на тілі. Пропонуємо ознайомитись із “розумними” навушники.

Echo Buds – смарт-навушники

Amazon кидає виклик  AirPods від Apple і Samsung Galaxy Buds з своїми Echo Buds. Ці нові навушники мають інтегровану підтримку Alexa та включають технологію зменшення шуму від Bose, пише CNET.

Використовуючи звичайне слово-сигнал, Alexa активує голосовий помічник (або це можна зробити, натискаючи та утримуючи один із навушників). Окремий голосовий помічник на телефоні (наприклад, Siri чи Google Assistant) також може  бути підключений. Ви можете перемикати режими між зменшенням шуму та відсутністю шумоізоляції, двічі торкнувшись до навушників

Amazon обіцяє до п’яти годин роботи на акумуляторі з одним зарядом і 20 годин при використанні вбудованої зарядки у чохлі від них.

Навушники Amazon Echo доступні для попереднього замовлення вже за 130 доларів (120 фунтів стерлінгів), і, як очікується, вони надійдуть до покупців вчасно до  зимових свят.

Нагадаємо, нову активність сімейства шкідливих програм Zebrocy групи кіберзлочинців Sedni виявили фахівці компанії ESET. Цього разу кампанія зловмисників спрямована на посольства та міністерства закордонних справ у країнах Східної Європи та Центральної Азії.

Завдяки WatchOS 6 смарт-годинник Apple Watch наближається до самостійного пристрою. Раніше Ви не могли б налаштувати Apple Watch без iPhone, а тепер Ви можете встановлювати та видаляти додатки, не торкаючись свого смартфона.

Також Співробітник Microsoft Аарон Лоуер (Aaron Lower) детально пояснив, як працює нова функція “Завантаження з хмари” в Windows 10 20H1 (версія 2003). В офіційному блозі Windows Insider опубліковали матеріал, в якому Лоуер розповідає про вбудовані функції повернення Windows 10 до вихідного стану, а також про розділи відновлення.

Зауважте, що Apple випустила оновлення iOS 13.1 та iPadOS раніше, ніж планувала. Це повинно виправити деякі помилки, знайдені у досить “сирій” версії iOS 13.0. Але компанія вже попереджає клієнтів про ще одну помилку, яку вона ще не виправила.

Часом трапляється, що Play Маркет перестає працювати. Які фактори на це можуть вплинути, та що робити, аби знову отримати доступ до віртуального магазину додатків, читайте у статті.