Apple TV та HomePod самі по собі є корисними пристроями, але що було б, якби Ви поєднали ці два пристрої та додали веб-камеру? Очевидно, це і намагається зробити Apple, про чиї плани пише PC Magazine.

За даними інсайдерів,  в Apple розробляють новий пристрій, який використовує функціональність Apple TV, поєднує його з функціями розумних динаміків HomePod і включає в себе камеру як завершальний штрих. Компанія створює пристрій, підключений до телевізора, який може передавати всі медіафайли, які Ви хочете переглянути, увесь звук, який Ви хочете прослухати, але також виконує функції відеоконференцій для чатів з друзями та родиною, які Ви можете проводити, просто відпочиваючи на дивані.

Хоча такий пристрій ризикує канібалізувати продажі з інших пристроїв Apple (тому що функціонально цей “комбайн” буде перетинатися з іншими пристроями), це може бути ризик, на який Apple готова піти. Її частка на ринку “розумних будинків” та “розумної техніки” незначна. У минулому році Apple займала лише 2% ринку телевізійних мультимедійних пристроїв та менше 10% розумних колонок. Маючи це на увазі, поєднання цих двох пристроїв має великий сенс.

Також існує думка, що Apple експериментує з другим новим пристроєм, який поєднує HomePod з iPad, щоб запропонувати високоякісний смарт-динамік із сенсорним екраном. IPad буде підключений до динаміка за допомогою роботизованої руки, яка слідкує за користувачами в кімнаті, щоб вони завжди могли бачити екран.

Радимо звернути увагу на поради, про які писав Cybercalm, а саме:

Як відновити видалені публікації чи історії в Instagram? ІНСТРУКЦІЯ

Як захистити Вашу конфіденційність в Інтернеті, якщо режим анонімного перегляду у Chrome виявився слабким?

Чому у Вас є як мінімум три мільярди причин змінити пароль облікового запису?

Злам веб-сайту: сім ознак, що свідчать про це

Як підвищити захист екаунта в Twitter? ПОРАДИ

Нагадаємо, що майже всі найпопулярніші програми Android використовують компоненти з відкритим вихідним кодом, але багато з цих компонентів застаріли і мають як мінімум одну небезпечну уразливість. Через це вони можуть розкривати персональні дані, включаючи URL-адреси, IP-адреси і адреси електронної пошти, а також більш конфіденційну інформацію, наприклад, OAuth-токени, асиметричні закриті ключі, ключі AWS і web-токени JSON.

Окрім цього, фахівці компанії AdaptiveMobile Security повідомили подробиці про небезпечну проблему в технології поділу мережі 5G. Уразливість потенційно може надати зловмисникові доступ до даних і дозволити здійснювати атаки типу “відмови в обслуговуванні” на різні сегменти мережі 5G оператора мобільного зв’язку.

Також дослідники безпеки виявили в Google Play і Apple App Store сотні так званих fleeceware-додатків, які принесли своїм розробникам сотні мільйонів доларів.

До речі, в даркнеті виявили оголошення про продаж підроблених сертифікатів про вакцинацію і довідок про негативний тест на Covid-19. Крім того, число рекламних оголошень про продаж вакцин від коронавірусу збільшилося на 300% за останні три місяці.

Двох зловмисників з Кривого Рогу викрили у привласненні 600 тисяч гривень шляхом перевипуску сім-карт. Отримавши мобільний номер, зловмисники встановлювали дані про особу, яка раніше його використовувала. Для цього вони авторизувалися у різних мобільних додатках, зокрема поштових служб, державних, комунальних та медичних установ, використовуючи функцію відновлення паролю.