Програма була запущена в США минулого року, і Apple каже, що з того часу на неї підписалися 140 підприємств із загальною кількістю 700 співробітників.

Незалежна програма забезпечення ремонту Apple, яка дозволяє стороннім підприємствам купувати справжні запчастини Apple для виконання ремонту iPhone без необхідності стати повноцінним членом іншої програми Apple Authorized Service Providence (AASP), розширюється до Канади та 32 країн Європи (але поки невідомо, чи є у програмі Україна, де досі нема офіційного представництва компанії).

Програма є важливою для ринку, оскільки вона надає незалежним майстерням доступ до сертифікованих деталей Apple за тією ж ціною, що й членам програми AASP, але без того, щоб погоджуватись із суворішими вимогами програми. Оригінальні запчастини гарантують “безпеку та якість” відповідно до обіцянок Apple, окрім того, в деяких випадках її смартфони виводять на екран попередження, що при ремонті використовувалися неоригінальні комплектуючі. Програма також надає незалежним майстерням доступ до таких ресурсів, як бібліотека навчальних курсів Apple та посібники з ремонту Apple.

Приєднання до програми безкоштовне, але Apple каже, що для цього потрібно мати у штаті сертифікованого фахівця Apple. На сайті Apple Ви знайдете повний перелік вимог для підприємств, що включає наявність нормально обладнаного приміщення і обов’язок зберігати конфіденційність інструментів, навчальних посібників, сервісних посібників та діагностичного обладнання.

Хоча вони менш суворі, ніж угоди про AASP, вимоги Незалежної програми забезпечення ремонту зіткнулися зі своєю часткою критики. У медіа критикується контракт, що його Apple просить підписати майстерні, та обмеження, що накладаються на майстерні щодо постачальників комплектуючих.

Крім своєї незалежної програми ремонту, Apple також каже, що продовжує розширювати програму авторизованих постачальників послуг. На сьогоднішній день у світі існує 5000 AASP, за даними Apple, і минулого року вона втричі збільшила кількість фірм, які ліцензовані Apple на території США, порівняно з трьома роками тому, коли Best Buy першою приєдналася до програми.

Радимо звернути увагу на поради, про які писав Cybercalm, а саме:

ЯК ОЧИСТИТИ КЕШ ТА ФАЙЛИ COOKIES У БРАУЗЕРІ FIREFOX? – ІНСТРУКЦІЯ

ПОРАДИ ЩОДО ОРГАНІЗАЦІЇ СВОЇХ ДОДАТКІВ ДЛЯ IPHONE АБО IPAD

ЯК ЗАПОБІГТИ ДЕФРАГМЕНТАЦІЇ ТВЕРДОТІЛОГО НАКОПИЧУВАЧА SSD? ІНСТРУКЦІЯ

НАВІЩО ПОТРІБЕН МЕНЕДЖЕР ПАРОЛІВ ТА ЯК ПРАВИЛЬНО ЙОГО ОБРАТИ?

ЯК ЗАБОРОНИТИ GOOGLE ЗБИРАТИ ВАШІ ДАНІ ТА НАЛАШТУВАТИ ЇХНЄ АВТОВИДАЛЕННЯ? ІНСТРУКЦІЯ

Ноутбук та рідина – це погана комбінація, але трапляються випадки, коли вони все ж таки “об’єднуються”. Про те, що робити, якщо це сталося, читайте у статті.

Також після тестування стало відомо, що надзвичайно популярний сьогодні додаток – TikTok, зберігає вміст буфера обміну кожні кілька натискань клавіш. Цей факт насторожив багатьох користувачів, але TikTok лише один із 53 додатків, які зберігають інформацію про користувачів таким чином.

Стало відомо, що мешканець Житомирщини підмінив міжнародного мобільного трафіку на понад півмільйона гривень. Крім цього, встановлено інші злочинні осередки які здійснюють підміну міжнародного трафіку в різних регіонах країни.

До речі, хакери використовували шкідливе програмне забезпечення, через яке викрадали реквізити банківських електронних рахунків громадян США, Європи, України та їхні персональні дані. Зокрема, через електронні платіжні сервіси, у тому числі заборонені в Україні російські, вони переводили викрадені гроші на власні рахунки у вітчизняних та банках РФ і привласнювали.

Хакери зараз користуються сервісом Google Analytics для крадіжки інформації про кредитні картки із заражених сайтів електронної комерції. Відповідно до звітів PerimeterX та Sansec, хакери зараз вводять шкідливий код, призначений для крадіжки даних на компрометованих веб-сайтах.