Google працює над реалізацією підтримки функції PartitionAlloc-everywhere для підвищення продуктивності свого браузера Chrome на пристроях під управлінням Windows 10, Android і Linux.

PartitionAlloc-everywhere для Chrome дозволить браузеру швидше завантажуватися і швидше завантажувати внутрішні сторінки, а також забезпечить покращене управління ресурсами, зокрема, зменшить споживання оперативної пам’яті.

Google почала працювати над функцією в минулому році і зробила її доступною в бета-версіях Chrome для Android і Windows. Компанія також планує реалізувати PartitionAlloc в Chrome для Linux, але в цей час функція працює з перебоями, і неясно, коли вона з’явиться в стабільній версії.

“Перейдіть на PartitionAlloc для Linux. Вона вже ввімкнена за замовчуванням в Windows і Android і з’явилася в бета-версіях на двох платформах. Однак проблеми можуть зберігатися в Linux”, – повідомив інженер Google.

Крім Windows 10 і Linux, Google також тестує PartitionAlloc-everywhere для Android. Згідно експериментам Google, нова функція – справжня перемога з точки зору пам’яті, продуктивності і стабільності, за винятком середніх показників графічного процесора, які трохи зменшуються.

Радимо звернути увагу на поради, про які писав Cybercalm, а саме:

Як не стати жертвою кіберзлочину, якщо працюєш вдома? ПОРАДИ

Що таке спуфінг і як запобігти атаці? ПОРАДИ

Чи варто користуватися WhatsApp? П’ять правил безпеки від найбільш розшукуваного хакера світу

Як перенести бесіди з WhatsApp у Telegram на Android? – ІНСТРУКЦІЯ

Як перенести історію чату з WhatsApp у Telegram для iPhone? – ІНСТРУКЦІЯ

Як змінити на Android обліковий запис Google за замовчуванням? – ІНСТРУКЦІЯ

Як дізнатися, які дані Google знає про Вас і видалити їх? – ІНСТРУКЦІЯ

Діяльність одного з найбільших у світі фішингових сервісів для атак на фінансові установи різних країн припинили правоохоронці. Від фішингових атак цього сервісу, який створив та адміністрував 39-річний мешканець Тернопільщини, постраждали 11 країн світу.

Досліднику у галузі кібербезпеки вдалося зламати внутрішні системи понад 35 найбільших компаній, серед яких були Microsoft, Apple, PayPal, Shopify, Netflix, Yelp, Tesla та Uber. У цьому фахівцеві допомогла нова атака на ланцюжок поставок софту.

Для обходу захисних поштових шлюзів і фільтрів автори адресних фішингових листів використовують новаторський спосіб приховування шкідливого вмісту сторінки. Теги JavaScript, впроваджувані в HTML-код, шифруються з використанням азбуки Морзе.

Нове сімейство програм-вимагачів під назвою Vovalex поширюється через піратський софт, замаскований під популярні утиліти для Windows – наприклад, CCleaner. Одна цей шифрувальник має певну особливість, що відрізняє його від інших “шкідників” подібного класу.