Імена, адреси електронної пошти, номери телефонів, записи транзакцій в криптовалюті і банківські реквізити близько 325 тис. користувачів біржі BuyUcoin імовірно були скомпрометовані. Про це пише видання з Inc42.

Дані були опубліковані на хакерському форумі кіберзлочинного угруповання ShinyHunters, раніше пов’язаного з продажем вкрадених баз даних компаній.

В цілому передбачуваний дамп даних складається з трьох окремих архівів із зазначеними датами 1 червня, 14 липня і 5 вересня 2020 року.

Спочатку представники BuyUCoin заперечували витік клієнтських даних, проте пізніше опублікували офіційну заяву, згідно з якою “компанія ретельно досліджувала інцидент”. У заяві підкреслюється, що кошти клієнтів не постраждали і “знаходяться в безпеці”. За словами представників компанії, 95% клієнтських коштів ByuUCoin зберігає на холодних гаманцях.

Радимо звернути увагу на поради, про які писав Cybercalm, а саме:

Як виправити повільний Wi-Fi? ПОРАДИ

Як дізнатися, які дані Google знає про Вас і видалити їх? – ІНСТРУКЦІЯ

Як не стати жертвою кібератаки? ПОРАДИ

Чи варто користуватися WhatsApp? П’ять правил безпеки від найбільш розшукуваного хакера світу

П’ять небезпечних типів файлів, що можуть містити шкідливе ПЗ

Що таке Google Assistant та що він може робити?

Нагадаємо, Apple займається розробкою, яка буде розрізняти користувачів смартфонів за новою технологією. Йдеться про так звану теплову карту особи, яка, як і відбитки пальців, є унікальною. Обдурити цю систему захисту буде практично неможливо.

Також корпорація Microsoft випускає вбудований генератор паролів та функцію моніторингу витоків облікових даних у системах Windows та macOS, що працюють з останньою версією Microsoft Edge.

Окрім цього, багатофункціональний “шкідник” VPNFilter, якому вдалося інфікувати 500 тисяч роутерів у 54 країнах, хоч і був дезактивований два роки тому, однак досі не вичищений із сотень мереж. Такі невтішні результати чергової перевірки, яку провели дослідники з Trend Micro.

До речі, викрадена база даних, яка містить імена, адреси електронної пошти та паролі користувачів Nitro PDF, безкоштовно розповсюджується в Мережі. Загалом база даних налічує понад 77 мільйонів записів.