Дані були виставлені на продаж 22 червня на одному з хакерських форумів. Користувач, який розмістив пост, опублікував безкоштовний ознайомчий уривок із мільйоном записів.

Користувач форуму, який опублікував частину бази даних, стверджує, що всього в його розпорядженні знаходиться інформація про 700 мільйонів користувачів LinkedIn. Оскільки в цей час у соціальній мережі зареєстровано близько 756 млн. осіб, витік потенційно зачіпає 92% користувачів платформи. Продавець стверджує, що база сформована з даних, зібраних за допомогою API LinkedIn.

Журналісти RestorePrivacy перевірили демонстраційну частину бази. На кожного користувача у зловмисників виявилося пристойне досьє. База містить адресу електронної пошти, повне ім’я, номер телефону, домашню адресу, геолокацію, ім’я користувача і URL профілю, історія роботи і облікові записи в інших соцмережах.

Радимо звернути увагу на поради, про які писав Cybercalm, а саме:

Як перенести Ваші контакти з iOS на Android за допомогою iCloud, Gmail або Google Drive? ІНСТРУКЦІЯ

Як вибрати найкращий iPad 2021? ПОРАДИ

Як віддалено вийти з Gmail на загубленому пристрої? ІНСТРУКЦІЯ

Майнінг криптовалют: що таке Taproot та який захист у Bitcoin

Дослідження на основі відкритих джерел: де та як використовується? ІНСТРУКЦІЯ

До речі, Wi-Fi зі специфічною назвою мережі виводить з ладу iPhone. Як виявилося, якщо підключитися до бездротової мережі з символьною назвою, то модуль зависає, при цьому потім його можна включити. Проблема стосується всіх моделей iPhone, в тому числі найновіших. Збій можна перемогти тільки за допомогою повного скидання налаштувань.

Також у продуктах Microsoft в 2020 році виявлено 1268 уразливостей, що є рекордним числом. У період з 2016 по 2020 рік кількість уразливостей в рішеннях американської компанії збільшилася на 181%.

Microsoft оновлює OneDrive в Інтернеті та Android основними функціями редагування фотографій. Серед функцій редагування, які зараз підтримує OneDrive, Ви можете обрізати, обертати та вносити коригування світла та кольору у фотографії. Microsoft також пропонує кілька інших функцій для версії програми OneDrive для Android. Тепер Ви можете передавати фотографії на пристрій із підтримкою Chromecast і дозволяти іншим спостерігати, як Ви гортаєте їх у прямому ефірі.

Окрім цього, в Україні заблокували мережу сall-центрів РФ, які збирали особисті дані українців. Організатори залучали до роботи до 150 операторів, які працювали у дві зміни.