Дефіцит  напівпровідників спонукав AMD знизити темп випуску продуктів для нижчого сегменту процесорного ринку, за словами генерального директора компанії Лізи Су.

На заході для інвесторів у понеділок,  Су запитали, чи буде її компанія поставляти більше процесорів, якщо вона матиме додаткові потужності з виробництва чипів. У відповідь Су зазначила, що постійний дефіцит змушує AMD надавати пріоритет певним продуктам над іншими. Про це PC Magazine.

“Є деякі категорїі, які ми залишаємо недостатньо обслуговуваними”, – сказала вона. “Я б сказала, особливо, якщо ви подивитесь на деякі сегменти ринку ПК –  а саме на нижній сегмент ринку ПК. Ми надали пріоритет деяким комерційним категоріям вищого класу [одиниці зберігання запасів], а також ігровим категоріям та подібним речам”.

У листопаді, коли почався дефіцит мікросхем, AMD випустила серію Ryzen 5000, поточне покоління настільних процесорів компанії. Процесори зібрали багато схвальних відгуків, але вони також дорогі і починаються з 299 доларів за Ryzen 5600X, та закінчуються цінами до 799 доларів за Ryzen 5950X. Спеціалізовані рішення для робочих станцій (Threadripper) та серверів (EPYC) ще дорожчі

Процесор Ryzen 5000 за $ 200 або менше був би мрією для розробників ПК з обмеженим бюджетом. Але наразі AMD утримується від розширення лінійки настільних процесорів, повідомляє Ліза Су.

Тим часом покупці можуть придбати минулорічні процесори Ryzen 3300X і 3100, які спочатку виходили за цінами 120 і 99 доларів відповідно. Але, на жаль, дефіцит мікросхем завищив їхні ціни до 180 і більше доларів. Інша альтернатива – покупка систем на дешевших процесорах від Intel, але і у цієї ж компанії можуть бути такі ж проблеми.

За словами Су, компанія сподівається збільшити виробничі потужності чипів протягом “наступних кількох місяців”.

Радимо звернути увагу на поради, про які писав Cybercalm, а саме:

Як завантажити дані Google Maps? ІНСТРУКЦІЯ

Психічне здоров’я у дітей від соцмереж і смартфонів не страждає – ДОСЛІДЖЕННЯ

Як створити надійний пароль? ПОРАДИ

Як вберегти свої банківські рахунки від кіберзлочинців? ПОРАДИ

Що таке FLoC Google і як він буде відстежувати Вас в Інтернеті?

До речі, пандемія спричинила нову хвилю цифрової трансформації у всьому світі. І державні установи не залишилися осторонь цього процесу. Завдяки розширенню цифрової інфраструктури, зокрема створенню нових додатків та сервісів, віддалених робочих місць та переходу в хмарне середовище, кількість потенційних векторів атак збільшилася.

Також повністю модульний ноутбук з ОС Windows від Framework тепер готовий до попереднього замовлення за базовою ціною у $999. Клієнти можуть розміщувати замовлення на веб-сайті Framework. 13,5-дюймовий ноутбук складається повністю з модульних деталей, включаючи материнську плату, яку ви можете легко поміняти та замінити.

Кілька редакцій Windows 10 версій 1803, 1809 та 1909 досягли кінця обслуговування (EOS), починаючи з травня , про що Microsoft нагадала нещодавно. Пристрої з випусками Windows 10, які досягли EoS, більше не отримуватимуть технічну підтримку, а також щомісячні виправлення помилок та безпеки, щоб захистити їх від останніх виявлених загроз безпеки.

Окрім цього, після вступу в силу нової політики Google в описі додатків з’явиться додатковий розділ з інформацією про те, до яких даними має доступ продукт. У розробників буде можливість розповісти користувачам про те, для чого додаткам потрібен доступ до тих або інших даних і як їх обробка впливає на загальну функціональність.