Facebook тестує нову функцію для Messenger, яка дозволяє користувачам краще захищати свої повідомлення від сторонніх очей.

Як пише Engadget, користувачу потрібно буде підтвердити свою особу, використовуючи Face ID, Touch ID або свій пароль, перш ніж він зможе переглянути свою папку “Вхідні”, навіть якщо телефон уже розблокований.

Ця функція спирається на налаштування безпеки Вашого пристрою, тому Ви можете розблокувати додаток Messenger так само, як Ви розблоковуєте телефон. Ви також можете встановити визначений період часу після виходу з програми, коли Вам потрібно буде повторно входити.

В цей час компанія тестує нову функцію безпеки серед невеликого відсотка користувачів Messenger на iOS, хоча з часом вона може бути доступна, в тому числі, і на Android.

“Ми хочемо дати людям більше вибору та контролю для захисту їхніх приватних повідомлень. Нещодавно ми почали тестувати функцію, яка дозволяє розблокувати додаток Messenger за допомогою налаштувань Вашого пристрою”, – заявив прес-секретар Facebook. “Це додатковий рівень конфіденційності, щоб не допустити інших людей до Ваших повідомлень”.

Ця функція схожа з налаштуваннями безпеки багатьох інших популярних додатків для чату, включаючи зашифрований додаток для обміну повідомленнями Signal.

Нагадаємо, що Facebook вже деякий час вдосконалює функції безпеки Messenger. Компанія вже має  функцію зашифрованого обміну повідомленнями, секретні чати, і заявила, що хотіла б одного дня зробити наскрізне шифрування налаштуваннями програми Messenger за замовчуванням. Але до реалізації цих планів, ймовірно, доведеться чекати досить довго.

Радимо звернути увагу на поради, про які писав Cybercalm, а саме:

ЧОМУ GOOGLE MEET КРАЩИЙ ЗА ZOOM ТА ЯК НИМ КОРИСТУВАТИСЯ?

ЯК ОТРИМУВАТИ В MICROSOFT OUTLOOK СПОВІЩЕННЯ ЛИШЕ ПРО ТІ ЕЛЕКТРОННІ ЛИСТИ, ЯКІ ВАМ ЦІКАВІ?

ЯК ПЕРЕВІРИТИ ОПЕРАТИВНУ ПАМ’ЯТЬ НА ПОМИЛКИ ТА ВИПРАВИТИ ЇХ? – ІНСТРУКЦІЯ

ЯК КОНТРОЛЮВАТИ ОНОВЛЕННЯ WINDOWS 10 ЗА П’ЯТЬ КРОКІВ

ЯК ОБМЕЖИТИ ЕКРАННИЙ ЧАС У WINDOWS 10? – ІНСТРУКЦІЯ

Нагадаємо, дослідники компанії Avast виявили три шахрайських VPN-додатки для iOS-пристроїв, які самовільно списують кошти користувачів. За словами експертів, додатки стягують підвищену плату за послуги, які не надаються належним чином.

Також Apple опублікувала набір безкоштовних інструментів та ресурсів, щоб допомогти розробникам менеджерів паролів – а також інших програм – генерувати надійні паролі.

До речі, компанія Mozilla планує додати в майбутні версії Firefox можливість експорту збережених облікових даних у файл формату CSV, який потім можна імпортувати в менеджер паролів або зберігати в якості резервної копії.

Окрім цього, дослідники із ProtectEM виявили, що контролери світлофорів на мікросхемах SWARCO LS4000 вразливі до атак через відкритий порт, який використовується для налагодження роботи системи управління.

А експерти з компанії IntSights відзначили збільшення попиту на облікові дані YouTube-каналів на підпільних торгових майданчиках. Вартість пропонованих екаунтів пропорційна кількості передплатників. Наприклад, ціна за канал з 200 тис. передплатників починається від $1 тисячі.