У соціальній мережі Facebook українським користувачам почали надходити повідомлення від компанії про те, чи використовувались їхні персональні дані сторонніми додатками чи сайтами. Так, зайшовши у розділ “Додатки та сайти” користувач може переглянути додатки, для входу в які він використовував Facebook.

У розділі відображаються не лише активні додатки, але й ті, що були видалені. У випадку з останніми Facebook попереджає: видалений додаток все ще може мати доступ до інформації, якою користувач ділився раніше, але не може надсилати додаткові запити на його приватну інформацію.

Facebook повідомляє українцям, чи використовувались їхні дані

Facebook повідомляє українцям, чи використовувались їхні дані

Нагадаємо, посилення політики конфіденційності персональних даних у соціальній мережі Facebook пов’язане із скандалом про масштабний витік даних та використанням їх компанією Cambridge Analytіca.

ВАЖЛИВО! Аби заборонити доступ додаткам збирати про Вас інформацію необхідно зайти у налаштуваннях на сторінку «Застосунки», в цьому розділі натиснути кнопку «Редактувати», а після – Disable platform (англ. – «відключити платформу»).

Facebook повідомляє українцям, чи використовувались їхні дані

Читайте також: БЕЗПЕКА В СОЦМЕРЕЖАХ: ЯК ЗАХИСТИТИ ПЕРСОНАЛЬНІ ДАНІ

Автор:

Автор: Олена Кожухар