Facebook представила прототип браслета в своєму блозі. Браслет використовує технологію під назвою електроміографія, зчитує сигнали, які йдуть від мозку до зап’ястя.

Розумний браслет може використовувати датчики для перетворення сигналів нервів, які проходять через зап’ястя до долоні, в цифрові команди. Їх можна використовувати для управління функціями пристрою і інтерпретації складних рухів рук. Таким чином, це дозволить користувачеві взаємодіяти з віртуальним світом, проектуються через окуляри, за допомогою рухів.

Поки браслет розуміє лише прості команди – наприклад, зведення великого і вказівного пальців. Але в майбутньому, зможе керувати об’єктами в віртуальній реальності, зокрема, друкувати на клавіатурі, пересувати предмети тощо.

За словами голови технологічного відділу Facebook Майка Шропфера, найближчим часом ми таких пристроїв не побачимо, оскільки вони знаходяться на ранній стадії розробки.

“Складно передбачити, коли це станеться. У вигляді чого ці речі з’являться на ринку і коли вони з’являться – теж питання, на які неможливо зараз дати відповідь. На цей момент ми сфокусовані на дослідній фазі цих технологій”, – сказав Шропфер.

Радимо звернути увагу на поради, про які писав Cybercalm, а саме:

Як створити гостьову мережу Wi-Fi та навіщо вона потрібна?

Що таке зловмисне ПЗ? Все, що потрібно знати про віруси, трояни та програми-вимагачі

Як обмежити додаткам використання даних у фоновому режимі на Android? – ІНСТРУКЦІЯ

Як налаштувати автовидалення повідомлень у Telegram? – ІНСТРУКЦІЯ

Як заборонити сайтам надсилати Вам сповіщення у Chrome на Android? – ІНСТРУКЦІЯ

Signal чи Telegram: який додаток кращий для чату?

Нагадаємо, на VirusTotal були виявлені кілька зразків трояна XCSSET, які здатні працювати на пристроях з чипами Apple Silicon (M1).  Троян вміє красти файли куки з Safari, інформацію з додатків Evernote, Skype, Notes, QQ, WeChat і Telegram, а також шифрувати файли і впроваджувати шкідливий JavaScript сторінки, що відкривається у браузері, за допомогою XSS-атаки

Окрім цього, у Google Play Маркет знайшли понад десять додатків, що завантажують троянську програму Joker. Ця шкідлива програма примітна тим, що таємно оформляє підписку на преміум-послуги. Вона також вміє перехоплювати SMS, красти конфіденційні дані і список контактів, встановлювати бекдор, генерувати фейковий відгуки, нав’язливо показувати рекламу

Також понад 10 різних APT-груп, які використовують нові уразливості Microsoft Exchange для компрометації поштових серверів, виявили дослідники з кібербезпеки. Дослідники ESET виявили наявність веб-шелів (шкідливі програми або скрипти, які дозволяють дистанційно управляти сервером через веб-браузер) на 5 тисячах унікальних серверах у понад 115 країнах світу.

До речі, хакери вигадали хитрий спосіб викрадення даних платіжних карток у скомпрометованих інтернет-магазина. Замість того, щоб надсилати інформацію про картку на контрольований ними сервер, хакери приховують її у зображенні JPG та зберігають на самому веб-сайті, з якого власне, і були викраденні дані.

А команда експертів змогла отримати доступ до камер відеоспостереження, встановлених в компаніях Tesla, Equinox, медичних клініках, в’язницях і банках. Фахівці опублікували зображення з камер, а також скріншоти своєї здатності отримати доступ суперкористувача до систем спостереження, які використовують в компанії Cloudflare і в штаб-квартирі Tesla.