Фітнес-браслети та годинники Xioami стали популярнішими за Apple

4 Переглядів 3 хв. читання

Китайська компанія Xiaomi потіснила Apple з першого місця на ринку розумних годинників і фітнес-браслетів. Про такі підсумки третього кварталу 2018 року йдеться на офіційному сайті компанії IDC, пише Новое время.

Глобальні поставки подібних ґаджетів досягли 32,0 млн одиниць в третьому кварталі 2018 року, що на 21,7% більше, ніж в попередньому році.

Компанія Xiaomi показала величезний прогрес з продажу на ринку розумних годинників та фітнес-браслетів. Xiaomi відвантажила 6,9 млн пристроїв і зайняла 21,5% цього ринку в порівнянні з третім кварталом 2017 року. При цьому обсяг поставок зріс майже на 91%. Компанія зробила наголос на недорогі фітнес-браслети і зміцнює свої позиції за рахунок порівняно невеликої ціни і великих обсягів продажів.

“Тим часом, ринок розумних годинників також розвивався протягом кварталу, так як два найбільших бренди розумних годинників, Apple і Fitbit, продовжували поглиблюватися в ринок охорони здоров’я. Цей ринок швидко стає наступним кордоном для брендів, який можна завоювати. Завдяки сильному регулювання і більш пильній увазі чиновників цей сегмент, швидше за все, дозволить лідерам ринку ще більше зміцнити своє лідерство”, – розповів старший аналітик компанії IDC Джітех Убрані.

Xiaomi посіла перше місце протягом кварталу завдяки успіху Mi Band 3 і значному збільшенню продажів за межами Китаю. Хоча зазвичай на частку Китаю припадає понад 80% обсягу відвантаження Xiaomi, в цьому кварталі ця частка знизилася до 61%, оскільки компанії вдалося розширити свою присутність на інших ринках, таких як Індія, Європа, Близький Схід і Африка.

В кінці кварталу Apple випустила свою першу версію Watch4, перший годинник бренду, схвалений для медичного використання. Новий дизайн і розміри разом з останньою версією Watch OS були зустрінуті добре, хоча на останню версію припадало менше 20% всіх поставок Apple Watch. Знижена ціна на Watch 3 забезпечила більшу частину продажів Apple протягом кварталу.

Останні пристрої Fitbit, включаючи Versa, Charge 3 і Ace, допомогли компанії уповільнити своє зниження в порівнянні з попередніми кварталами. На четвертому місці в рейтингу китайська компанія Huawei з браслетом TalkBand B5. На п’ятому місці – Samsung. Цікаво, що в процентному відношенні продажі корейського бренду збільшилися навіть більше, ніж у Xiaomi.

Поділитися