Samsung може почати розсилати вдосконалені Galaxy Fold покупцям уже 13 червня. Про це повідомляють користувачі Reddit, які оформили попереднє замовлення на новинку, вказуючи в якості джерела американського оператора AT&T, який повідомив про перенесення доставки саме на цю дату.

Незважаючи на відсутність відомостей від Samsung, що могли б це підтвердити, підстав не довіряти опублікованій інформації немає, враховуючи незначність дефектів в конструкції Galaxy Fold.

Станом на 24 квітня, про те, що поставки Galaxy Fold за попереднім замовленням почнуться 13 червня, повідомили щонайменше сім людей. За їх словами, вони отримали повідомлення від AT&T, в якому їм пропонувалося узгодити нову дату доставки. У разі відсутності підтвердження про готовність прийняти товар, замовлення буде скасовано.

Коли Galaxy Fold з’явиться в магазинах?

Якщо інформація американського оператора відповідає дійсності, у виробника буде приблизно півтора місяця, щоб усунути виявлені дефекти. А оскільки майже всі вони зводяться до кріплення захисної плівки, яку потрібно замінити на нову і “заправити” її під межі дисплея, то підстав не вірити в те, що цього часу буде цілком достатньо, у нас просто немає.

Перші відомості про проблеми в роботі дисплеїв Galaxy Fold почали з’являтися на другу добу після того як Samsung розіслала смартфони ІТ-оглядачам. У більшості випадків екрани вийшли з ладу через те, що журналісти вирішили видалити захисну плівку, чого, як з’ясувалося згодом, категорично не можна було робити. У зв’язку з цим Samsung прийняла рішення скасувати запуск Galaxy Fold , щоб внести в його конструкцію необхідні зміни.

Також у Galaxy Fold виявлені проблеми з програмним забезпеченням пристрою, його конструктивні недоліків та інших особливості.

До речі, Samsung стала не першим виробником, який вважав за краще приховати дизайнерські недоліки своїх смартфонів за допомогою зображень робочого столу. Близько півроку тому на аналогічний крок пішла Apple, коли за замовчуванням вбудувала у прошивку флагманських iPhone зображення, яке приховує фронтальну виїмку. Але саме Samsung зайшла в цій справі так далеко, що починаєш сумніватися, сердитись на компанію чи похвалити за винахідливість.

Стало відомо, що Samsung Galaxy S10 буде останнім смартфоном південнокорейської компанії, що підтримує стандарт сполучення пристроїв Bluetooth 5.0. У майбутньому Samsung перейде на новий формат, проте сьогодні через певний час після покупки деякі користувачі почали скаржитися на проблеми з Bluetooth. При сполученні смартфонів з деякими аксесуарами спостерігаються розриви з’єднання, а при роботі з бездротовими колонками страждає якість звуку.

Ультразвуковий сканер відбитків пальців, яким Samsung оснастила флагманський Galaxy S10 і його більш просунуті модифікації, виявився одним з їхніх головних недоліків. Про це заявили власники смартфонів, які взяли участь в опитуванні громадської думки, проведеного виданням SamMobile. За їх словами, чутливість сканера залишає бажати кращого в порівнянні з фізичними рішеннями.

Нові Galaxy S10, Galaxy S10e і Galaxy S10+ мають безліч нових функцій. Але, як і будь-який пристрій, смартфони Galaxy потребують налаштування після першого включення. Як правильно налаштувати щойно придбаний Galaxy S10.

Експерти визначили реальну собівартість моделі Galaxy S10+. На створення кожного примірника даного смартфона Samsung витрачає на $40 більше, ніж на торішню модель Galaxy S9+, коли вона тільки надійшла в продаж.