Донедавна Apple пропонувала користувачам свій голосовий помічник Siri виключно з жіночим голосом. Але це скоро зміниться.

У зв’язку з виходом останньої бета-версії iOS 14.5, Engadget повідомляє, що Apple представляє два англомовні голоси для Siri і робить це таким чином, щоб Ви могли вибрати голос, який Вам найбільше подобається під час налаштування пристрою iOS або HomePod.

“Ми раді представити два нові голоси Siri для носіїв англійської мови та можливість для користувачів Siri вибрати голос, який вони хочуть, коли вони налаштовують свій пристрій”, – сказала Apple. “Це є продовженням давнього зобов’язання Apple щодо різноманітності та інклюзії, а також продуктів та послуг, створених для кращого відображення різноманітності світу, в якому ми живемо”.

Apple обрала нових дикторів для двох голосів, а потім провела ці записи голосів через нейронну мережу та вивела результати через синтезатор мовлення. Вони, мабуть, звучать більш природно, з кращим підбором лексики і плавнішими переходами між різними словами. Це не єдині вдосконалення, пов’язані з Siri, які виходять разом з iOS 14.5. З останньою бета-версією голоси Siri в Ірландії, Італії та Росії отримали нейронний текст для виправлення мовлення. З цією зміною, вже 38 різних голосів цифрового асистента тепер користуються перевагами цієї технології.

Сьогоднішня бета-версія iOS також містить функцію перекалібрування акумулятора на моделях iPhone 11. Apple розробила інструмент для усунення неточних оцінок стану акумулятора, про які повідомляли деякі власники iPhone 11. У деяких випадках Apple зазначає, що процедура не буде працювати, оскільки на постраждалих айфонах відображатиметься сповіщення про те, що Вам слід зарядити акумулятор. У цих випадках компанія заявляє, що проведе ремонт безкоштовно. Загалом, iOS 14.5 має стати значним оновленням для мобільної операційної системи Apple, причому однією з найбільш помітних змін є дозволи на відстеження між додатками та сайтами, які компанія планує запровадити. Apple випустить iOS 14.5 у травні цього року.

Радимо звернути увагу на поради, про які писав Cybercalm, а саме:

Як відновити видалені публікації чи історії в Instagram? ІНСТРУКЦІЯ

Як захистити Вашу конфіденційність в Інтернеті, якщо режим анонімного перегляду у Chrome виявився слабким?

Чому у Вас є як мінімум три мільярди причин змінити пароль облікового запису?

Злам веб-сайту: сім ознак, що свідчать про це

Як підвищити захист екаунта в Twitter? ПОРАДИ

Нагадаємо, що майже всі найпопулярніші програми Android використовують компоненти з відкритим вихідним кодом, але багато з цих компонентів застаріли і мають як мінімум одну небезпечну уразливість. Через це вони можуть розкривати персональні дані, включаючи URL-адреси, IP-адреси і адреси електронної пошти, а також більш конфіденційну інформацію, наприклад, OAuth-токени, асиметричні закриті ключі, ключі AWS і web-токени JSON.

Окрім цього, фахівці компанії AdaptiveMobile Security повідомили подробиці про небезпечну проблему в технології поділу мережі 5G. Уразливість потенційно може надати зловмисникові доступ до даних і дозволити здійснювати атаки типу “відмови в обслуговуванні” на різні сегменти мережі 5G оператора мобільного зв’язку.

Також дослідники безпеки виявили в Google Play і Apple App Store сотні так званих fleeceware-додатків, які принесли своїм розробникам сотні мільйонів доларів.

До речі, в даркнеті виявили оголошення про продаж підроблених сертифікатів про вакцинацію і довідок про негативний тест на Covid-19. Крім того, число рекламних оголошень про продаж вакцин від коронавірусу збільшилося на 300% за останні три місяці.

Двох зловмисників з Кривого Рогу викрили у привласненні 600 тисяч гривень шляхом перевипуску сім-карт. Отримавши мобільний номер, зловмисники встановлювали дані про особу, яка раніше його використовувала. Для цього вони авторизувалися у різних мобільних додатках, зокрема поштових служб, державних, комунальних та медичних установ, використовуючи функцію відновлення паролю.