Компанія Google призупинила інтеграцію пристроїв Xiaomi зі своїми сервісами і ПЗ після повідомлень про те, що камери відеоспостереження Xiaomi дозволяють стежити за чужими будинками.

Як повідомив користувач Reddit під псевдонімом /r/Dio-V, при спробі трансляції зображення зі смарт-камери Xiaomi Mijia на Google Home Hub він побачив зображення з камер відеоспостереження в чужих будинках. Xiaomi Mijia можуть підключатися до облікових записів Google і використовуватися з сервісами Google через додаток Xiaomi Mi Home.

When I load the Xiaomi camera in my Google home hub I get stills from other people’s homes!! from googlehome

В якості підтвердження проблеми /r/Dio-V опублікував коротке відео, яке передається з камери на Google Home Hub. Як випливає з відео, при спробі здійснити трансляцію екран Home Hub дає збій, а потім з’являються переривчасті зображення з камер в чужих будинках.

Як повідомила представниця Xiaomi виданню Business Insider, проблема вже виправлена, проте вона може зачіпати близько тисячі користувачів. За її словами, причиною виникнення проблеми стало оновлення кеша 26 грудня 2019 року, покликане “підвищити якість переданого камерою відео”.

Збій відбувається за певних умов, які зустрічаються дуже рідко, відзначають в Xiaomi. У випадку з /r/Dio-V проблема виникла в процесі інтеграції камери Mi Home Security Camera Basic 1080p з екраном Google Home Hub при поганому сигналі мережі. При підключенні камери до додатка Xiaomi Mi Home збою не відбувається.

До речі, швидкий розвиток технологій сприяв тому, що тепер смартфони мають функціонал персонального комп’ютера. З їх допомогою можна спілкуватися в соцмережах, перевіряти пошту, здійснювати Інтернет-замовлення та розраховуватися онлайн. Водночас розширення функціональних можливостей призвело до зростання кількость випадків інфікування мобільних пристроїв шкідливими програмами. У цій статті Ви знайдете основні поради для захисту смартфона та конфіденційних даних на ньому.

Звернуть увагу, що дуже багато технологій, які розвиває Apple, насправді спочатку належали не їй, а якомусь дрібному стартапу. Вони просто вчасно знаходили потрібну ідею і поглинали компанію з перспективними напрацюваннями, які часто ставали новим трендом для галузі. Так було з Siri, Face ID, Animoji і багато чим ще. Але у функції ЕКГ в Apple Watch не менш цікава історія.

Читайте також: Злочинну групу, яка скуповувала клієнтські бази даних та у подальшому використовувала їх для виманювання коштів громадян методами психологіного впливу, викрила кіберполіція України.

Цікаво знати, що коли компанія-розробник програмного забезпечення Greenspector провела безліч тестів, включаючи тестування споживання мобільних даних, то перше місце дісталося не Google Chrome.

Твіттер забороняє файли анімованих зображень PNG (APNG) на своїй платформі після нападу на  Twitter-екаунт Фонду Епілепсії, коли  масово надсилалися  анімовані зображення, які потенційно можуть спричинити напади епілепсії у світлочутливих людей.

20 тисяч серверів зламали кіберзлочинці шляхом цілеспрямованих атак на приватні оргнаізації та конкретних осіб. До складу злочинного угруповання входили троє українців та один іноземець. Усі вони були відомими учасниками хакерських форумів та здійснювали замовлення щодо зламу віддалених серверів, розташованих на території України, Європи та США.