Google зупиняє автоматичне створення резервних копій зображень та відео з платформ соціальних мереж у своєму додатку для фотографій.

Раніше додаток “Google Photos” створював папку для зберігання будь-яких медіа, що надходили з таких платформ, як WhatsApp, Facebook та Instagram. Компанія заявила, що зміни необхідні для збереження інтернет-ресурсів, оскільки користувачі діляться більшою кількістю фото та відео під час пандемії Covid-19, пише BBC.

“Ця функція використовувала велику кількість ресурсів і займала пам’ять на пристроях, тому ми вирішили призупинити резервне копіювання”, – повідомили у Google.

На початку цього року YouTube та Netflix прийняли подібні заходи для зменшення інтернет-трафіку, так як все більше людей використовували широкосмугову систему вдома під час самоізоляції.

Автоматичне створення резервних копій призупиняється у Facebook, Helo, Instagram, LINE, Messages, Messenger, Snapchat, Twitter, Viber, WhatsApp. Варто зауважити, що фотографії та відео, які вже були збережені для обміну повідомленнями не зникнуть і Ви можете знову ввімкнути цю функцію при потребі.

Як створити резервну копію потрібних фото та відео:

Відкрийте додаток “Google Photos”. Оберіть “Бібліотека”, потім – “Фотографії на пристрої” і натисніть “Переглянути всі”. Оберіть папку із вмістом, для якого потрібно створити резервну копію, а потім опцію “Завантажити зараз”.

Як змінити налаштування резервного копіювання для папок пристрою:

Відкрийте додаток “Google Photos”. Оберіть “Бібліотека”, потім – “Фотографії на пристрої” і натисніть “Переглянути всі”. Потрібно створити папку і увімкнути резервне копіювання та синхронізацію.

Кілька додатків, таких як WhatsApp, мають власну опцію для відключення автоматичного збереження медіа.

Як вимкнути збереження фотографій та відео з WhatsApp на iPhone:

Відкрийте додаток WhatsApp. Натисніть “Налаштування”, а потім “Чати” та вимкніть кнопку з написом “Зберегти в фотоплівці”.

Радимо звернути увагу на поради, про які писав Cybercalm, а саме:

ЯК ПОСТІЙНО ВІДКРИВАТИ ПОСИЛАННЯ У CHROME, А НЕ У SAFARI НА ПРИСТРОЯХ IOS? ІНСТРУКЦІЯ

ЯК НАДСИЛАТИ ПОВІДОМЛЕННЯ У WHATS APP ЗІ СВОГО КОМП’ЮТЕРА? – ІНСТРУКЦІЯ

ОГЛЯД УСІХ ПЛАНШЕТІВ ВІД APPLE: ЯКИЙ IPAD ВАРТИЙ ВАШОЇ УВАГИ?

ЯК ЛЕГКО ПЕРЕЙТИ З ANDROID НА IOS? ІНСТРУКЦІЯ

ОГЛЯД П’ЯТИ ФУНКЦІЙ ANDROID 11, ЧЕРЕЗ ЯКІ ВАРТО ОНОВИТИСЯ

Нагадаємо, Mac переживає ще одну величезну зміну процесора. До кінця 2020 року Apple випустить Mac, які містять “Apple Silicon”, як і iPad та iPhone. Ось що означає кінець процесорів Intel для майбутнього Mac. Новий macOS 11.0 Big Sur, який очікують восени 2020 року, стане першою версією macOS, яка підтримує цю нову архітектуру.

Також Apple на всесвітній конференції розробників Worldwide Developers Conference (WWDC) 2020 анонсувала нові функції конфіденційності та безпеки для користувачів iOS і macOS.

Окрім цього, після років спекуляцій та чуток, Huawei офіційно представила свою операційну систему Harmony OS в 2019 році. Можна сказати, що було поставлено більше питань, ніж відповідей. Як це працює? Які проблеми вона вирішує? І це продукт ворожнечі між Huawei та урядом США?

До речі, хакери використовували шкідливе програмне забезпечення, через яке викрадали реквізити банківських електронних рахунків громадян США, Європи, України та їхні персональні дані. Зокрема, через електронні платіжні сервіси, у тому числі заборонені в Україні російські, вони переводили викрадені гроші на власні рахунки у вітчизняних та банках РФ і привласнювали.

Хакери зараз користуються сервісом Google Analytics для крадіжки інформації про кредитні картки із заражених сайтів електронної комерції. Відповідно до звітів PerimeterX та Sansec, хакери зараз вводять шкідливий код, призначений для крадіжки даних на компрометованих веб-сайтах.