Кіберзлочинці, які викрали в червні нинішнього року у ігрового гіганта Electronic Arts понад 780 ГБ конфіденційних даних, включаючи вихідний код FIFA 21 і движка Frostbite, перейшли від спроб продати ці дані до публічного розкриття відомостей. У повідомленні на одному з форумів, що включає зразок вкрадених даних, хакери прямо заявили про намір вимагати гроші у EA.

“Кілька тижнів тому ми відправили повідомлення електронної пошти з вимогою викупу в EA, але не отримали жодної відповіді. Якщо компанія не зв’яжеться з нами або не заплатить, ми продовжимо публікувати дані”, – йдеться в повідомленні хакерів.

Архів розміром 1,3 ГБ імовірно містить відомості про внутрішні інструменти EA і магазину Origin компанії.

“Нам відомі недавні повідомлення зловмисників, і ми аналізуємо опубліковані файли. В цей час ми як і раніше вважаємо, що вони не містять конфіденційної інформації гравців, і у нас немає підстав вважати, що існує якась матеріальна загроза нашим іграм, бізнесу або користувачам. Ми продовжуємо працювати з федеральними правоохоронними органами в ході триваючого кримінального розслідування”, – повідомив представник EA виданню Motherboard.

Радимо звернути увагу на поради, про які писав Cybercalm, а саме:

FaceTime для Windows: як користуватися – ІНСТРУКЦІЯ

Чому перевірка готовності Вашого ПК до Windows 11 видає неможливість встановлення?

Як безпечно користування соціальними мережами? ПОРАДИ

В Україні поширюється онлайн-грумінг: як захистити Ваших дітей? ПОРАДИ

Що можуть Google та Apple віддалено зробити з Вашим смартфоном?

Як “скинути” рекламний ідентифікатор на Android? ІНСТРУКЦІЯ

До речі, Google видалила з Play Store дев’ять Android-додатків, в цілому завантажених 5,8 млн разів, що, як виявилося, викрадали облікові дані користувачів для авторизації в Facebook.

Щоб виявити, які пристрої “розумного” будинку атакують найбільше, експерти налаштували і підключили до Інтернету уявний “розумний” будинок, що містив різні пристрої – від смарт-телевізорів і термостатів до камер відеоспостереження, принтерів і “розумних” чайників.

Винахідник інтернету сер Тім Бернерс-Лі продав на аукціоні Sotheby’s оригінальний код, за допомогою якого він колись створив Інтернет.

Окрім цього, компанія Apple 30 червня відкрила офіційний офіс в Україні – компанія планує самостійно ввозити техніку в Україну та контролювати магазини офіційних дилерів, які надають послуги компанії в Україні.