В продовження теми мобільних спамерів “Як прибрати надокучливий телефонний спам? Поради“, давайте розберемося, що необхідно зробити, аби Ваш iPhone не приймав таких дзвінків.

Можливо не всі знають, але в iOS є додатки, що дозволяють визначати ID абонента і блокувати всі небажані дзвінки. Примітно, що цю функцію можна також використовувати для визначення невідомих номерів. І найголовніша перевага – опція працює абсолютно непомітно для користувача, пише AppleInsider.

Перед початком нам необхідно завантажити на iPhone відповідну програму від стороннього розробника. Для цього вводимо в App Store запит “блокування номерів”. Вибираємо і скачуємо будь-яку програму зі списку. Всі розширення працюють за одним і тим же принципом.

Отже, як блокувати небажані дзвінки?

  • Запускаємо завантажений додаток, для оновлення бази даних номерів;
  • Тепер переходимо в “Налаштування” -> “Телефон”;
  • Вибираємо пункт “Блокування і ідентифікація виклику”;
  • Активуємо наш додаток в розділі “Дозволити цим програмам блокувати і показувати ID абонента”. За бажанням, можна включити відразу кілька програм.

Після того як на iPhone надійде дзвінок, iOS звірить номер абонента з базою даних програми, і якщо буде знайдено збіг, заблокує виклик. Особистий досвід показав – опція справді працює – небажані дзвінки зникли, ніби їх і ніколи і не було.

До речі, незважаючи на те, що у iPhone на відміну від інших брендів відсутня функція запису розмови, Cybercalm також писав про п’ять способів, як це зробити.