Nvidia заявила про розробку спеціального драйвера, що уповільнює роботу відеокарти GeForce RTX 3060 в два рази в разі виявлення алгоритмів майнінгу криптовалют, повідомляється в блозі компанії.

Це зробить адаптери GeForce менш привабливими для видобувачів криптовалют. Не уточнюється, чи торкнуться ці обмеження тільки GeForce RTX 3060 або всіх відеокарт.

Одночасно Nvidia анонсувала CMP – Cryptocurrency Mining Processor, який створений спеціально для видобутку цифрових грошей. Як зазначено в заяві компанії, прискорювачі для майнінгу не мають відеовиходів і оптимізовані саме для видобутку криптовалют. Пристрій з’явиться у продажу в першому кварталі 2021 року, а його поліпшена версія вийде в другому кварталі.

Реліз GeForce RTX 3060 призначений на 25 лютого 2021 року. Рекомендована ціна GeForce RTX 3060 на 12 ГБ складе $ 329,99.

Радимо звернути увагу на поради, про які писав Cybercalm, а саме:

Як не стати жертвою кіберзлочину, якщо працюєш вдома? ПОРАДИ

Що таке спуфінг і як запобігти атаці? ПОРАДИ

Чи варто користуватися WhatsApp? П’ять правил безпеки від найбільш розшукуваного хакера світу

Як перенести бесіди з WhatsApp у Telegram на Android? – ІНСТРУКЦІЯ

Як перенести історію чату з WhatsApp у Telegram для iPhone? – ІНСТРУКЦІЯ

Як змінити на Android обліковий запис Google за замовчуванням? – ІНСТРУКЦІЯ

Як дізнатися, які дані Google знає про Вас і видалити їх? – ІНСТРУКЦІЯ

Діяльність одного з найбільших у світі фішингових сервісів для атак на фінансові установи різних країн припинили правоохоронці. Від фішингових атак цього сервісу, який створив та адміністрував 39-річний мешканець Тернопільщини, постраждали 11 країн світу.

Досліднику у галузі кібербезпеки вдалося зламати внутрішні системи понад 35 найбільших компаній, серед яких були Microsoft, Apple, PayPal, Shopify, Netflix, Yelp, Tesla та Uber. У цьому фахівцеві допомогла нова атака на ланцюжок поставок софту.

Для обходу захисних поштових шлюзів і фільтрів автори адресних фішингових листів використовують новаторський спосіб приховування шкідливого вмісту сторінки. Теги JavaScript, впроваджувані в HTML-код, шифруються з використанням азбуки Морзе.

Нове сімейство програм-вимагачів під назвою Vovalex поширюється через піратський софт, замаскований під популярні утиліти для Windows – наприклад, CCleaner. Одна цей шифрувальник має певну особливість, що відрізняє його від інших “шкідників” подібного класу.