Компанія ESET розпочала співпрацю з Chronicle, дочірньою компанією холдингу Alphabet. Основною метою даного партнерства є надання необхідної перевірки інцидентів безпеки та попередження про загрози.

Глобальний хмарний сервіс Chronicle дозволяє здійснювати безпечне завантаження, зберігання та аналіз внутрішньої телеметрії для виявлення та дослідження потенційних атак. Компанія Chronicle, як новий партнер ESET, за допомогою рішення Backstory надаватиме користувачам розширену інформацію щодо покращення захисту від сучасних загроз.

Як відомо, понад 30 років компанія ESET захищає близько 110 мільйонів користувачів у більш ніж 180 країнах світу. Майже 40% співробітників ESET працюють у сфері дослідження та розробки, щоб забезпечити надійний захист як домашніх користувачів, так і великих корпорацій у всьому світі від сучасних та надскладних кібератак.

Регулярне оновлення бази загроз допомагає продуктам ESET блокувати цілеспрямовані атаки, захищати від фішингу, запобігати створенню ботнет-мереж та виявляти шкідливе програмне забезпечення.

Нагадаємо, аналітична компанія OTR Global розповіла, що в першому кварталі 2019 року Huawei обігнала Apple за кількістю проданих смартфонів.

Також команда вчених в Університеті Каліфорнії в Сан-Франциско створили пристрій, який імплантується в мозок і здатний читати людські думки. Потім він перетворює їх у звук.

Окрім цього, з 1 травня в Україні запускають послугу MNP, яка дозволить змінити оператора мобільного зв’язку, але залишити старий номер телефону. Що таке MNP та як нею користуватися, читайте тут.