Користувачі компанії “Київстар” скаржаться на те, що в них від ранку 21 травня не працює домашній Інтернет. У компанії пояснили це “тимчасовими складнощами”.

“Комунікації від бога. У вас годину не працює домашній інтернет (таке враження, що по всій Україні), а ви про вишиванки пишете. Можна ж хоч якусь інформацію дати”, — прокоментував Ігор Лабанда.

Про це користувачі написали у коментарі під постом “Київстар” з нагоди Дня вишиванки.

Як зазначають дописувачі у Facebook, окрім проблем з Інтернетом, не працює також телефон підтримки та особистий кабінет. А ось на сайті компанії зазначено: “Сайт “Київстар” зараз на технічному обслуговуванні. Незабаром ми повернемося. Дякуємо вам за терпіння”.

Користувачі обурені: частина з них працює з дому і скаржиться на “зрив роботи”, а хтось пише, що через 15 хвилин має презентувати проєкт, і йому вкрай потрібне під’єднання до мережі.

У компанії “Київстар” наразі ситуацію не коментують. Водночас на пост незадоволеного користувача відповіли: “Доброго дня! Наразі є тимчасові складнощі, й фахівці роблять все можливе для того, щоб якомога швидше їх усунути. Орієнтовний термін — до 21.05.2020 18:00. Приносимо вибачення за незручності”.

Також перестав працювати “бот” підтримки від “Київстар”.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ:

Як зробити резервну копію смартфону на Android?

Також радимо звернути увагу на поради, про які писав Cybercalm, а саме:

ЯК ВИКОРИСТОВУВАТИ FACE ID НА СВОЄМУ IPHONE ПІД ЧАС НОСІННЯ МАСКИ? – ІНСТРУКЦІЯ

ЯК ЗАХИСТИТИ GOOGLE ДИСК ЗА ДОПОМОГОЮ TOUCH ID АБО FACE ID?

ЯК ЗАБОРОНИТИ GOOGLE СТЕЖИТИ ЗА ВАМИ ЧЕРЕЗ WI-FI?

ЯК ВІДПРАВЛЯТИ SMS З КОМП’ЮТЕРА НА ТЕЛЕФОН? – ІНСТРУКЦІЯ ДЛЯ ANDROID

ЯК ОЧИСТИТИ ІСТОРІЮ В УСІХ МОБІЛЬНИХ БРАУЗЕРАХ? ІНСТРУКЦІЯ

ЯК КОРИСТУВАТИСЯ WHATSAPP З ДВОХ НОМЕРІВ? ІНСТРУКЦІЯ ДЛЯ ANDROID

Нагадаємо, після встановлення оновлення  Windows 10 May 2019 Update і November 2019 Update перестають працювати звукові карти, з’являється “синій екран смерті” або виникають проблеми з тимчасовим профілем користувача, а в процесі встановлення з’являються неінформативні повідомлення про помилку.

Також у поштовому сервісі Gmail з’явилася нова функція Google Meet – відтепер Ви можете з’єднуватись зі своїми рідними, друзями, колегами чи знайомими за допомогою відеоконференцзв’язку, не виходячи з пошти. Якщо до Вашого комп’ютера під’єднана відеокамера, достатьно буде натиснути кілька разів, щоб розпочати відеочат.

Хоча Microsoft Office все ще є розповсюдженим вибором для обробки текстів, презентацій слайд-шоу, обчислень електронних таблиць та багатьох інших цифрових завдань, є ще безліч безкоштовних альтернатив.

Зверніть увагу, що за допомогою протоколу віддаленого робочого стола (RDP) адміністратори мережі можуть відкрити користувачам порти для загального доступу через Інтернет до робочих документів з домашнього комп’ютера. Але це становить небезпеку, адже таким чином хакери можуть їх виявити та атакувати.

Окрім цього, інструмент віддаленого доступу з функціями бекдору під назвою Mikroceen використовують у шпигунських атаках на урядові структури та організації в галузі телекомунікацій та газовій промисловості Центральної Азії. Зловмисники могли отримати довгостроковий доступ до інфікованих мереж, маніпулювати файлами та робити знімки екрану.