До всесвітнього Дня читача компанія SecondSale провела опитування спільно з фірмою OnePoll серед 2000 людей у ​​США, щоб дослідити їхній щоденний досвід використання гаджетів (у порівнянні з читанням паперових книг).

Результати опитування наведені в інфографіці нижче. Зокрема, 54% опитаних кажуть, що відчувають розслаблення, коли нарешті вимикають комп’ютер чи смартфон, а 22% навіть відчували себе щасливими у цій ситуації. Також 47% сказали, що через взаємодії з гаджетами у них не вистачає часу на  інші справи, пише PC Magazine.

Люди проводять за екранами комп'ютерів та смартфонів по 5,5 годин на добу, - дослідження

Мабуть, це гарний привід для збільшення продаж справжніх паперових книг  – більше половини респондентів опитування сказали, що намагаються  самі уникнути взаємодії з гаджетами після багатьох годин роботи. Середній час перебування людей в мережі перед відключенням від мережі становить п’ять з половиною годин. Деякі навіть встановили правила вдома, щоб триматися подалі від шкідливого синього світла з екранів, що не дає розслабитися перед сном.

Незважаючи на те, що опитування проводилося до Дня читача, читання книг не було основною формою відпочинку, про який згадували більшість респондентів. Натомість, основними видами відпочинку стали приготування їжі (56%), слухання музики (62%) та проведення часу з родиною та друзями (64%). Далі, 63% респондентів сказали, що хочуть відпочивати, будучи офлайн.

А як, власне кажучи, щодо книг? Хоча 54% сказали, що воліли б читати паперову, а не електронну книгу на будь -якому пристрої, лише 30% сказали, що хочуть присвятити читанню більше часу. Ситуація виглядає ще менш обнадійливо, якщо врахувати, що 7 з 10 сказали, що грають в ігри на своїх телефонах у вільний час.

Радимо звернути увагу на поради, про які писав Cybercalm, а саме:

Телефонне шахрайство: як розпізнати обман та викрити зловмисника?

Платіжна безпека: як вберегтися від шахраїв під час користування онлайн-банкінгом?

Як автоматично пересилати певні електронні листи в Gmail? – ІНСТРУКЦІЯ

Що таке Google Tensor і як він покращить майбутні смартфони? ОГЛЯД

Деякі телефони на Android втратять доступ до Gmail і YouTube і чим це Вам загрожує

Як заблокувати спам на Google Диску? ІНСТРУКЦІЯ

До речі, Apple скануватиме фото в iPhone користувачів, щоб захистити дітей від насильства. Про це заявив сам американський технологічний гігант.

Виявлено спосіб, що дозволяє користувачам Telegram для Mac назавжди зберігати повідомлення, які повинні самі знищуватися і переглядати їх без відома відправника. Уразливість виправити неможливо.

Зверніть увагу, шахрайську схему з виманювання даних платіжних карт українців вигадали зловмисники, створивши фейкову сторінку у Facebook та фейковий сайт ТСН. Довірливих користувачів змушували вказувати дані своїх платіжних карток.

Окрім цього, Windows 11 може вийти раніше, ніж Ви думали. Майкрософт була щедрою з інформацією про Windows 11, за значним винятком є ​​дата виходу. Однак компанія могла ненароком відкрити вікно випуску за жовтень, завдяки деяким документам підтримки Intel та Microsoft, виявленим BleepingComputer.

Також якщо Ви регулярно пересилаєте повідомлення на інший обліковий запис електронної пошти, чому б не автоматизувати це завдання? Використовуючи зручну функцію фільтрування в Gmail, Ви можете автоматично пересилати певні електронні листи, коли вони потраплять у Вашу поштову скриньку.