Samsung і Mastercard домовились співпрацювати над покращенням безпеки платіжних карток шляхом запровадження біометричної автентифікації, про що повідомляє PC Magazine.

Samsung System LSI Business надасть набір мікросхем для картки, що дозволяє сканувати відбитки пальців, а потім підтверджувати, що вони належать власнику. Окрім додавання додаткового рівня безпеки, набагато сильнішого, ніж чотиризначний PIN-код, він також усуває необхідність фізичної взаємодії з платіжним терміналом, що є дуже бажаною функцією для платіжних систем під час пандемії.

“Спираючись на наш сильний досвід вирішення проблем безпеки в різних додатках, таких як паспорти, кредитні картки та мобільні пристрої, ми будемо працювати з Mastercard та Samsung Card, щоб створити середовище, де споживачі можуть користуватися послугами платіжних карток, не турбуючись про те, що їх хтось зламає”, – сказав Гаррі Чо, віце-президент Samsung Electronics.

“Оскільки споживачам потрібна безпека та зручність безконтактних платежів, Mastercard використовуватиме свої знання в галузі кібербезпеки та розвідки та глобальну платіжну мережу в рамках цього тристороннього партнерства, щоб підвищити рівень безпеки власників карток за допомогою біометричного рішення, що підтримує швидкий досвід безперебійних платежів, захищений у кожному пункті. “, – сказав Картік Раманатан, старший віце-президент з питань  кібербезпеки та розвідки  Mastercard в  Азіатсько-Тихоокеанському регіоні.

Включення сканера відбитків пальців до компонентів картки також означає, що картка буде абсолютно непридатною для використання, якщо її вкрадуть. І, схоже, ми довго чекатимемо, щоб випробувати це на практиці. Пізніше, але таки цього року, у Південній Кореї Samsung має намір випустити версію нової біометричної картки. Починатиметься з корпоративних кредитних карток і поступово розповсюджуватиметься для обробки більшої кількості транзакцій та для широкої аудиторії.

Радимо звернути увагу на поради, про які писав Cybercalm, а саме:

Signal чи Telegram: який додаток кращий для чату?

Топ-7 альтернативних месенджерів на заміну WhatsApp

Як перевірити швидкість з’єднання на Вашому комп’ютері? ІНСТРУКЦІЯ

Обережно, фальшивка! Популярні схеми шахрайства з вакциною від COVID-19

Як перейти на приватну пошукову систему DuckDuckGo? – ІНСТРУКЦІЯ

Як позбутися WhatsApp на Android та iOS? – ІНСТРУКЦІЯ

Як анонімно користуватися Signal або Telegram? ПОРАДИ

Нагадаємо, сінгапурська технологічна компанія Smart Media4U Technology заявила про виправлення уразливостей у додатку SHAREit, які могли дозволити зловмисникам віддалено виконувати довільний код на пристроях користувачів. Помилки безпеки впливають на додаток компанії SHAREit для Android, додаток, який завантажили понад 1 мільярд разів.

Дослідники з компанії Red Canary знайшли нову шкідливу програму, розроблену для атак на комп’ютери Apple MacВін отримав назву Silver Sparrow і вже встиг заразити приблизно 30 тис. пристроїв у 153 країнах світу, включаючи США, Великобританію, Канаду, Францію і Німеччину.

Також фахівці у галузі кібербезпеки виявили новий метод атаки, що дозволяє зловмисникам “обдурити” термінал для оплати (POS-термінал) і змусити його думати, що безконтактна картка Mastercard насправді є картою Visa.

Як стало відомо, минулими вихідними стався витік діалогів деяких користувачів Clubhouse. Компанія запевнила, що заблокувала хакера і вживає додаткових заходів безпеки, але розраховувати на приватність і захищеність розмов в соцмережі не варто, попередили експерти.

До речі, нещодавно виявлена ​​фішингова кампанія відзначилася цікавим підходом до крадіжки облікових даних жертви: зловмисники використовують API популярного месенджера Telegram для створення шкідливих доменів.