Компанія Microsoft випустила версію свого рішення безпеки Defender Advanced Threat Protection (ATP) для систем на базі ядра Linux, і тепер воно доступне всім бажаючим.

“Додавання Linux в перелік платформ, підтримуваних Microsoft Defender ATP, знаменує собою важливий момент для всіх наших клієнтів. Це робить Центр безпеки Microsoft Defender по-справжньому уніфікованим майданчиком для моніторингу та управління безпекою всього спектра настільних і серверних платформ, які є загальними для корпоративних середовищ (Windows, Windows Server, macOS і Linux)”, – повідомляє Microsoft на форумі техпідтримки.

Рішення підтримує шість найпопулярніших дистрибутивів Linux Server: RHEL (версія 7.2 і вище), CentOS Linux (версія 7.2 і вище), Ubuntu (16 LTS і вище), SLES (версія 12 і вище), Debian (версія 9 і вище) і Oracle Linux (версія 7.2 і вище). Його можна розгорнути і налаштувати за допомогою Puppet, Ansible або вже використовуваних інструментів для налаштування конфігурації Linux.

Перший випуск Defender ATP для Linux надає потужні можливості для профілактики загроз, забезпечує роботу з командним рядком в клієнті для налаштування та управління агентом, запуску сканування і управління загрозами, а також забезпечує знайому інтегровану взаємодію для комп’ютерів і моніторинг попереджень в Центрі безпеки Microsoft Defender.

“Ми знаходимося лише на початку нашого з Linux шляху і не маємо наміру зупинятися! Ми прагнемо до постійного розширення наших можливостей для Linux і в найближчі місяці будемо пропонувати вам поліпшення. Вже не можемо дочекатися, коли ви приєднаєтеся до нашої подорожі з Linux і випробуєте нові можливості в міру їх появи”, – повідомляє Microsoft.

Радимо звернути увагу на поради, про які писав Cybercalm, а саме:

ЯК ПОСТІЙНО ВІДКРИВАТИ ПОСИЛАННЯ У CHROME, А НЕ У SAFARI НА ПРИСТРОЯХ IOS? ІНСТРУКЦІЯ

ЯК НАДСИЛАТИ ПОВІДОМЛЕННЯ У WHATS APP ЗІ СВОГО КОМП’ЮЕТРА? – ІНСТРУКЦІЯ

ОГЛЯД УСІХ ПЛАНШЕТІВ ВІД APPLE: ЯКИЙ IPAD ВАРТИЙ ВАШОЇ УВАГИ?

ЯК ЛЕГКО ПЕРЕЙТИ З ANDROID НА IOS? ІНСТРУКЦІЯ

ОГЛЯД П’ЯТИ ФУНКЦІЙ ANDROID 11, ЧЕРЕЗ ЯКІ ВАРТО ОНОВИТИСЯ

Нагадаємо, Mac переживає ще одну величезну зміну процесора. До кінця 2020 року Apple випустить Mac, які містять “Apple Silicon”, як і iPad та iPhone. Ось що означає кінець процесорів Intel для майбутнього Mac. Новий macOS 11.0 Big Sur, який очікують восени 2020 року, стане першою версією macOS, яка підтримує цю нову архітектуру.

Також Apple на всесвітній конференції розробників Worldwide Developers Conference (WWDC) 2020 анонсувала нові функції конфіденційності та безпеки для користувачів iOS і macOS.

Окрім цього, після років спекуляцій та чуток, Huawei офіційно представила свою операційну систему Harmony OS в 2019 році. Можна сказати, що було поставлено більше питань, ніж відповідей. Як це працює? Які проблеми вона вирішує? І це продукт ворожнечі між Huawei та урядом США?

До речі, хакери використовували шкідливе програмне забезпечення, через яке викрадали реквізити банківських електронних рахунків громадян США, Європи, України та їхні персональні дані. Зокрема, через електронні платіжні сервіси, у тому числі заборонені в Україні російські, вони переводили викрадені гроші на власні рахунки у вітчизняних та банках РФ і привласнювали.

Хакери зараз користуються сервісом Google Analytics для крадіжки інформації про кредитні картки із заражених сайтів електронної комерції. Відповідно до звітів PerimeterX та Sansec, хакери зараз вводять шкідливий код, призначений для крадіжки даних на компрометованих веб-сайтах.