Microsoft впровадила нові функції в менеджер паролів браузера Microsoft Edge. Програма може виявляти ненадійні, повторно використані або скомпрометовані паролі і повідомляти про це користувача.

Менеджер паролів буде оповіщати користувачів навіть в тому випадку, якщо пароль не був скомпрометований, але використовується одночасно в декількох облікових записах, тим самим знижуючи рівень безпеки інформації користувачів.

“Починаючи з версії Microsoft Edge 91 ми будемо давати Вам зворотний зв’язок про те, які з паролів є ненадійними і/або використовуються в декількох екаунтах. Це дозволить користувачам завжди бути поінформованими про рівень безпеки в Мережі”, – пояснили фахівці.

Нові функції також дозволять фільтрувати облікові дані за різними критеріями, наприклад в алфавітному порядку або за ступенем захисту.

Нова версія браузера з оновленим менеджером паролів вийде до кінця травня нинішнього року. Версію Microsoft Edge Canary можна скачати вже зараз для проведення тестів.

Радимо звернути увагу на поради, про які писав Cybercalm, а саме:

Як завантажити дані Google Maps? ІНСТРУКЦІЯ

Психічне здоров’я у дітей від соцмереж і смартфонів не страждає – ДОСЛІДЖЕННЯ

Як створити надійний пароль? ПОРАДИ

Як вберегти свої банківські рахунки від кіберзлочинців? ПОРАДИ

Що таке FLoC Google і як він буде відстежувати Вас в Інтернеті?

До речі, пандемія спричинила нову хвилю цифрової трансформації у всьому світі. І державні установи не залишилися осторонь цього процесу. Завдяки розширенню цифрової інфраструктури, зокрема створенню нових додатків та сервісів, віддалених робочих місць та переходу в хмарне середовище, кількість потенційних векторів атак збільшилася.

Також повністю модульний ноутбук з ОС Windows від Framework тепер готовий до попереднього замовлення за базовою ціною у $999. Клієнти можуть розміщувати замовлення на веб-сайті Framework. 13,5-дюймовий ноутбук складається повністю з модульних деталей, включаючи материнську плату, яку ви можете легко поміняти та замінити.

Кілька редакцій Windows 10 версій 1803, 1809 та 1909 досягли кінця обслуговування (EOS), починаючи з травня , про що Microsoft нагадала нещодавно. Пристрої з випусками Windows 10, які досягли EoS, більше не отримуватимуть технічну підтримку, а також щомісячні виправлення помилок та безпеки, щоб захистити їх від останніх виявлених загроз безпеки.

Окрім цього, після вступу в силу нової політики Google в описі додатків з’явиться додатковий розділ з інформацією про те, до яких даними має доступ продукт. У розробників буде можливість розповісти користувачам про те, для чого додаткам потрібен доступ до тих або інших даних і як їх обробка впливає на загальну функціональність.