Користувачам будуть пропонуватися різні процеси налаштування ОС в залежності від того, як вони планують далі працювати на своєму комп’ютері.

Оскільки різні користувачі по-різному працюють з Windows 10, Microsoft почала тестувати новий екран налаштувань ОС. Це потрібно для того, щоб кастомізувати пропоновані в процесі налаштування інструменти і опції.

“Ґрунтуючись на зворотному зв’язку з користувачами, ми вивчаємо можливість додавання в екран налаштування Windows (OOBE) сторінки, яка допоможе нам краще зрозуміти, як Ви плануєте використовувати свій пристрій, і допомогти Вам кастомізувати свій пристрій з урахуванням передбачуваного використання”, – повідомила Microsoft.

Користувачам буде запропонована додаткова сторінка налаштування пристрою, на якій сказано наступне: “Якщо Ви вирішите повідомити Microsoft, як Ви плануєте використовувати свій пристрій, ми налаштуємо пропозиції інструментів і служб в процесі налаштування пристрою”.

В даний час компанія тестує нову функцію серед невеликої кількості учасників каналу Dev програми тестування Windows Insider в рамках релізу Windows 10 (збірка 20231). Згодом нововведення буде представлено всім учасникам каналу Dev, які виконали скидання налаштувань або чисту установку Windows 10.

Радимо звернути увагу на поради, про які писав Cybercalm, а саме:

Шахрайство, оманливий дизайн, або як торгові сайти змушують Вас витрачати більше?

Найпоширеніші схеми кіберзлочинців та способи захисту від них. Поради

Як користуватися спеціальними піктограмами програм на Вашому iPhone та iPad? – ІНСТРУКЦІЯ

Як перемістити програми з бібліотеки додатків на головний екран на iPhone?– ІНСТРУКЦІЯ

Чим Вам загрожує підключення невідомих USB? Поради із захисту

Як зробити Chrome веб-браузером за замовчуванням на iPhone та iPad? – ІНСТРУКЦІЯ

Кібератаки та шкідливі програми – одна з найбільших загроз в Інтернеті. Дізнайтеся з підбірки статей, як виникло шкідливе програмне забезпечення та які є його види, що таке комп’ютерний вірус, про усі види шкідливого ПЗ тощо.

До речі, дослідники розкрили подробиці про критичну уразливість в додатку Instagram для Android, експлуатація якої дозволяла віддаленим зловмисникам перехопити контроль над цільовим пристроєм шляхом відправки спеціально створеного зображення.

Цікаво знати, що кіберполіція затримала злочинну групу, яка за допомогою скімінгових пристроїв виготовляла дублікати банківських карток. Далі з цих карток знімали готівку. За це зловмисникам загрожує до 12 років ув’язнення.

Також після додавання до свого функціоналу аудіо-твітів для iOS у червні, Twitter зараз експериментує з ідеєю дозволити людям записувати та надсилати голосові повідомлення за допомогою прямих повідомлень.

Важливо знати, що хакерам вдалося обійти захист iOS 14 на пристроях, що базуються на процесорі Apple A9.