Спеціальна версія утиліти від Microsoft “Помічник з оновлення до Windows 10” дозволить користувачам Windows 7 SP1 і 8.1 оновитися до Windows 10 November 2019 Update (версія 1909) безкоштовно.

Після 14 січня 2020 року Microsoft перестане випускати оновлення для системи безпеки та припинить технічну підтримку Windows 7.

Щоб ваш комп’ютер продовжував обслуговуватися і залишався захищеним, отримуючи щомісячні оновлення безпеки, у Вас є можливість зробити безкоштовне оновлення до Windows 10.

Для користувачів Windows 7 і 8, для яких був запланований річний період безкоштовного оновлення до Windows 10, офіційно завершився 29 липня 2016 року. Одразу після цієї дати компанія Microsoft запустила сайт, призначений для користувачів з обмеженими можливостями, які використовують допоміжні технології для Windows. Однак, і він перестав працювати 16 січня 2018 року.

Проте, за допомогою утиліти Windows 10 Upgrade Assistant, яка як і раніше доступна для завантаження з офіційних серверів, будь-який бажаючий досі може виконати безкоштовне оновлення до Windows 10.

На даний момент доступно поетапне оновлення до Windows 10 November 2019 Update (версія 1909). Варто зазначити, безкоштовне оновлення доступно тільки для ліцензійних користувачів Windows 7 SP1 і Windows 8.1.

Щоб скористатися пропозицією безкоштовного оновлення необхідно виконати наступні дії:

  1. Для безпроблемної установки необхідно встановити всі останні оновлення для Вашої поточної системи.
  2. Завантажте спеціальну версію утиліти “Помічник з оновлення до Windows 10” (Windows 10 Upgrade Assistant), за допомогою якої Ви зможете перевірити сумісність комп’ютера і оновити свою операційну систему Windows 7 SP1 або 8.1 безкоштовно.
  3. Запустіть утиліту і виконайте інструкції на екрані.
  4. Процес оновлення може тривати від одного до декількох годин залежно від конфігурації Вашого комп’ютера і швидкості інтернет-з’єднання. Після завершення оновлення буде встановлена ОС Windows 10 (версія 1709).
  5. Перевірте активацію системи. Натисніть клавіші Windows+I, щоб відкрити програму “Параметри“, і перейдіть в меню “Оновлення та безпека” – “Активація“.
  6. Далі Ви можете оновитися до останньої версії Windows 10 November 2019 Update, використовуючи утиліту Media Creation Tool за цією інструкцією.

Windows 10 може бути активована за допомогою ключів продуктів від Windows 7 і 8.1. Якщо Ви є власником ключа OEM-версії Windows 7 або 8.1, то при виконанні чистої установки Windows 10 (версія 1909) Ви зможете пройти процедуру активації в додатку Параметри> Оновлення та безпека> Активація> Змінити ключ продукту.

До речі, Facebook нарешті представив платіжну систему Facebook Pay – її розглядають як заявку на спрощення як покупок, так і грошових переказів у соціальній мережі.

Зверніть увагу, Google вирішив “присоромити” повільні сайти за допомогою значків. Компанія експериментує з різними варіантами позначень у браузері Chrome для веб-сайтів, які “у загальному випадку працюють повільно”.

Також Міністерство оборони США звинуватило кіберзлочинців, які працюють на уряд Північної Кореї, в кібератаках на фінансовий сектор, в тому числі на мережу SWIFT, з метою збагачення.

Стало відомо, що дохід від кіберзлочинності оцінюється в $ 1,5 трлн, в той час як загальний обсяг ринку кібербезпеки в 2019 році склав $ 136 млрд.

Дослідники безпеки виявили уразливості в декількох популярних Android-телефонах. За словами експертів, проблема зачіпає як мінімум 10 популярних Android-пристроїв, в тому числі Google Pixel 2, Huawei Nexus 6P і Samsung Galaxy S8 Plus.