Після оновлення до Android 10 деякі власники смартфонів Sony  Xperia XZ3 і Xperia XZ2 почали скаржитися на проблеми зі смартфонами. Як відомо, пристрої Sony Xperia XZ3, Xperia XZ2 і Xperia XZ2 Premium почали отримувати оновлення ОС в грудні минулого року, а Xperia XZ2 Compact отримали їх в перший тиждень 2020 року.

Одна з найпоширеніших проблем – збільшення часу розблокування пристрою за допомогою відбитка пальця. Крім того, деякі користувачі скаржаться на будильник – він продовжує дзвонити щохвилини, навіть якщо його вимкнути. Єдиний спосіб його втихомирити – очистити кеш.

Інші проблеми – це “зависання”, раптове перезавантаження, вимикання екрану, швидке розрядження батареї, зміна встановленого за замовчуванням додатка для отримання SMS і неможливість відкриття більше однієї програми одночасно. Після перезавантаження пристрою проблеми залишаються.

Xperia XZ3 і Xperia XZ2 є моделями 2018 року і працюють на базі Snapdragon 845 Mobile Platform. Проте, проблеми зачіпають і моделі минулого року Xperia 1 і Xperia 5, що працюють на Snapdragon 855.

Деяким користувачам вдалося тимчасово усунути несправності за допомогою програми Xperia Companion, однак через кілька днів вони почалися знову.

За чутками, Sony призупинила розсилку Android 10 і готує до випуску виправлену версію оновлення.

Нагадаємо, популярні поштові додатки для iOS і Android “обробляють” дані з поштових скриньок користувачів і потім продають створені на основі цієї інформації продукти клієнтам у сфері фінансів, туризму та електронної комерції.

Також фішинговий механізм створили двоє правопорушників для заволодіння криптовалютою. Під час виконання користувачем переказу криптовалюти відбувалася підміна криптогаманця отримувача, і гроші направлялись зловмисникам.

Окрім цього, зловмисник за допомогою системи онлайн-платежів банківських установ, які не є резидентами України, заволодів грошовими коштами українського банку.

Зверніть увагу, найбільш привабливою для хакерів мобільною операційною системою є Android. Так, 99% мобільних шкідливих програм виявляюють саме на пристроях під управлінням цієї ОС, йдеться у звіті з кібербезпеки мобільних пристроїв за 2019 рік компанії ESET.

До речі, образливі та провокативні повідомлення, знущання в коментарях, навмисне створення конфліктних ситуацій — все це типові прояви тролінгу в Інтернеті. Часто юні користувачі не в змозі боротися з цим самостійно, а батьки не розуміють що це та як захистити власну дитину. Як знизити тиск на підлітка, який вже став жертвою тролінгу в Мережі, а також уникнути цього, читатйте у статті.