Netflix тестує нову функцію безпеки, яка буде блокувати доступ до облікового запису користувачам, які не проживають в одному будинку з людиною, якій він належить.

Судячи з повідомленнями в Twitter, сервіс став вимагати від членів однієї сім’ї, які використовують спільний обліковий запис, але проживають в різних місцях, зареєструвати персональні екаунти.

Справа в тому, що деякі користувачі не хочуть платити за підписку, а вважають за краще купувати у кіберзлочинців доступ до чужих зламаним облікових записів Netflix. Як вважають в компанії, нова функція допоможе припинити подібну практику і захистити облікові записи користувачів від доступу сторонніх.

За даними компанії Recorded Future, в цей час як мінімум 334 кіберзлочинних елемента продають доступ або до зламаним облікових записів Netflix, або до інструментів для їх зламу. Вартість одного зламаного облікового запису варіюється від $ 5 до $ 20, а за $ 20-50 можна купити файл для автоматизації брутфорс-атак на екаунти Netflix.

Однак незважаючи на очевидну перевагу цієї функції, судячи з повідомленнями в Мережі, багато користувачів від неї не в захваті.

Радимо звернути увагу на поради, про які писав Cybercalm, а саме:

Signal чи Telegram: який додаток кращий для чату?

Топ-7 альтернативних месенджерів на заміну WhatsApp

Як перевірити швидкість з’єднання на Вашому комп’ютері? ІНСТРУКЦІЯ

Обережно, фальшивка! Популярні схеми шахрайства з вакциною від COVID-19

Як перейти на приватну пошукову систему DuckDuckGo? – ІНСТРУКЦІЯ

Як позбутися WhatsApp на Android та iOS? – ІНСТРУКЦІЯ

Як анонімно користуватися Signal або Telegram? ПОРАДИ

Нагадаємо, сінгапурська технологічна компанія Smart Media4U Technology заявила про виправлення уразливостей у додатку SHAREit, які могли дозволити зловмисникам віддалено виконувати довільний код на пристроях користувачів. Помилки безпеки впливають на додаток компанії SHAREit для Android, додаток, який завантажили понад 1 мільярд разів.

Дослідники з компанії Red Canary знайшли нову шкідливу програму, розроблену для атак на комп’ютери Apple MacВін отримав назву Silver Sparrow і вже встиг заразити приблизно 30 тис. пристроїв у 153 країнах світу, включаючи США, Великобританію, Канаду, Францію і Німеччину.

Також фахівці у галузі кібербезпеки виявили новий метод атаки, що дозволяє зловмисникам “обдурити” термінал для оплати (POS-термінал) і змусити його думати, що безконтактна картка Mastercard насправді є картою Visa.

Як стало відомо, минулими вихідними стався витік діалогів деяких користувачів Clubhouse. Компанія запевнила, що заблокувала хакера і вживає додаткових заходів безпеки, але розраховувати на приватність і захищеність розмов в соцмережі не варто, попередили експерти.

До речі, нещодавно виявлена ​​фішингова кампанія відзначилася цікавим підходом до крадіжки облікових даних жертви: зловмисники використовують API популярного месенджера Telegram для створення шкідливих доменів.