У підписці iCloud з’явиться новий набір функцій, розповіла компанія на конференції для розробників WWDC. Платні передплатники iCloud отримають функції Plus за тією ж ціною, що і звичайну щомісячну передплату, повідомляє TechCrunch.

В iCloud+ входить низка нових функцій. Наприклад, Hide My Email дозволяє створювати одноразові поштові скриньки для реєстрації на різних сайтах, а потім прив’язувати їх до Вашого основного екаунту. Таким чином можна відсіяти електронну пошту і спам від тих, кому користувач не довіряє.

Крім того, iCloud+ дозволяє позбутися від стеження, шифруючи весь трафік між користувачем і сервером через два незалежних ретранслятора за допомогою функції Private Relay. Свого роду VPN від Apple.

Apple також надасть необмежене сховище для відео з камер безпеки HomeKit.

Радимо звернути увагу на поради, про які писав Cybercalm, а саме:

Як виявити та чому краще не сперечатися з “тролями”? ПОРАДИ

Правила безпеки дітей в Інтернеті

Як захистити підлітків від інтернет-шахраїв? ПОРАДИ

Як зберегти заряд батареї на Вашому iPhone? ПОРАДИ

Як користуватись Google Docs? ІНСТРУКЦІЯ

До речі, Google планує ускладнити Android-додаткам відстеження користувачів. Компанія анонсувала зміни в те, як обробляються унікальні ідентифікатори пристроїв, що дозволяють відстежувати їх між додатками.

Також Apple має намір випустити оновлення для своїх пристроїв, після якого вони дозволять користувачам дізнаватися, яку саме інформацію про них збирають додатки.

Microsoft детально розповість про “наступне покоління Windows” на спеціальному заході, який відбудеться в кінці цього місяця. Компанія почала розсилку запрошень на захід, який буде повністю присвячено програмній платформі Windows і почнеться о 18:00 (за київським часом) 24 червня.

Окрім цього, зловмисники поширюють шкідливе ПЗ під виглядом популярних Android-додатків від відомих компаній. Підроблений плеєр VLC, антивірус Касперського, а також підроблені додатки FedEx і DHL встановлюють на пристроях жертв банківські трояни Teabot або Flubot, вперше виявлені раніше в цьому році.