Компанія Microsoft випустила позачергове оновлення для тих користувачів, чиї пристрої почали некоректно працювати після оновлення від Intel.

Як пише The Verge, завантажити оновлення можна лише вручну. Microsoft провела внутрішнє тестування й запевняє, що її патч допоможе вирішити проблему з частими перезавантаженнями пристроїв, які виникли через оновлення від Intel.

Для системних адміністраторів Microsoft виклала ключ безпеки, за допомогою якого вони можуть самостійно вмикати або вимикати систему захисту від вразливостей Spectre.

Минулого тижня Intel закликала користувачів не встановлювати останні оновлення, які вона випустила для захисту пристроїв від вразливостей Spectre та Meltdown, знайдених нещодавно в її процесорах.

Однак, невдалі оновлення випускала й сама Microsoft. Користувачі почали масово скаржитися на сповільнення роботи пристроїв або взагалі їх вихід з ладу. Після цього Microsoft припинила розсилку цього оновлення.

Нагадаємо, на початку січня стало відомо про вразливість процесорів і мікрочіпів, випущених компаніями Intel та ARM. Дослідники виявили два типи атак, які зачіпають всі пристрої, випущені за останні 20 років і дозволяють отримати доступ до захищеної пам’яті ядра чіпа – Spectre та Meltdown.

Джерело: Media Sapiens