Свої новітні відеокарти компанія Nvidia захистила від майнінгу не однієї, а кількох криптовалют, повідомляє портал Hardwaretimes.

Один з користувачів протестував нову GeForce RTX 3080 Ti і з’ясував, що крім заявленої захисту від майнінгу Ethereum постраждала також видобуток Ether Classic і Ergo: в обох випадках продуктивність під час видобутку знижена болше ніж удвічі. Чутки спільноти видобувачів криптовалют про те, що Ethereum – лише початок (нібито Nvidia може обмежити продуктивність оновлених Ampere при видобутку інших криптовалют), підтверджуються.

Видобуток інших валют, таких як Conflux Network (CFX) і Ravencoin, що не порушена. Відеокарта обчислює їх з граничною продуктивністю. Однак портал відзначає, що ситуація може в майбутньому змінитися.

Видання HotHardware пояснило, що Ethereum переходить до моделі Proof-of-Stake, яка повинна скоротити споживання енергії і потенційно може знизити попит на графічні процесори в секторі майнінгу. Тому Nvidia почала поширювати свій обмежувач швидкості хешування на інші криптомонети, навіть не особливо популярні.

Радимо звернути увагу на поради, про які писав Cybercalm, а саме:

Як виявити та чому краще не сперечатися з “тролями”? ПОРАДИ

Правила безпеки дітей в Інтернеті

Як захистити підлітків від інтернет-шахраїв? ПОРАДИ

Як зберегти заряд батареї на Вашому iPhone? ПОРАДИ

Як користуватись Google Docs? ІНСТРУКЦІЯ

До речі, Google планує ускладнити Android-додаткам відстеження користувачів. Компанія анонсувала зміни в те, як обробляються унікальні ідентифікатори пристроїв, що дозволяють відстежувати їх між додатками.

Також Apple має намір випустити оновлення для своїх пристроїв, після якого вони дозволять користувачам дізнаватися, яку саме інформацію про них збирають додатки.

Microsoft детально розповість про “наступне покоління Windows” на спеціальному заході, який відбудеться в кінці цього місяця. Компанія почала розсилку запрошень на захід, який буде повністю присвячено програмній платформі Windows і почнеться о 18:00 (за київським часом) 24 червня.

Окрім цього, зловмисники поширюють шкідливе ПЗ під виглядом популярних Android-додатків від відомих компаній. Підроблений плеєр VLC, антивірус Касперського, а також підроблені додатки FedEx і DHL встановлюють на пристроях жертв банківські трояни Teabot або Flubot, вперше виявлені раніше в цьому році.