Користувачам Google Chrome рекомендується встановити свіже оновлення, що виправляє критичну уразливість в браузері.

Проблема зачіпає відкритий движок Blink в складі Chrome і дозволяє зловмиснику виконати довільний код у контексті браузера, вкрасти важливу інформацію, обійти обмеження безпеки, виконувати несанкціоновані дії або викликати збій в роботі інтернет-браузера.

“Залежно від привілеїв додатку, атакуючий може встановлювати програми, переглядати, змінювати або видаляти дані, створювати нові облікові записи з повними правами”, – пояснюється в попередженні Center for Internet Security.

Проблема (CVE-2019-5869) може бути використана при відвідуванні користувачем спеціально сформованої інтернет-сторінки. Баг зачіпає версії Google Chrome до 76.0.3809.132. Нова виправлена ​​версія для Windows, Mac і Linux вже доступна.

До речі, в офіційному магазині Google Play виявили шкідливий додаток зі шпигунським функціоналом. Програма-шпигун була замаскована під додаток Radio Balouch, який використовувався для прослуховування радіо в онлайн-режимі.

Нагадаємо, що була виявлена шкідлива кампанія, яка експлуатує уразливість в деяких плагінах для WordPress. За словами дослідників із Wordfence, жертв перенаправляють на підконтрольні зловмисникам web-сайти.

Також Google збільшила кількість часу, який необхідний новій програмі Android, щоб пройти процедуру затвердження Play Store.

Стало відомо, що Google впроваджує нову ініціативу Privacy Sandbox, у рамках якої розробляється новий набір відкритих стандартів. За їх допомогою Google прагне створити баланс між конфіденційністю користувачів і бажанням рекламних компаній відстежувати їх.

Окрім цього, Linux Foundation, Microsoft, Google, Alibaba, Arm, Baidu, IBM, Intel, Red Hat, Swisscom і Tencent підписали угоду про створення консорціуму щодо захисту конфіденційності даних.

Міжнародна антивірусна компанія ESET виявила нову фішингову кампанію, націлену на користувачів продукції Apple. Шахраї розсилали листи, де вимагали від одержувачів “верифікувати” персональні дані після недавнього відновлення доступу до Apple ID.

Зверніть увагу, в Microsoft виявили незвичайну фішингову кампанію, в якій використовуються кастомні сторінки з помилками 404. Таким чином зловмисники намагаються обманом змусити потенційних жертв видати свої облікові дані.

Cisco попередила про доступність експлойтів для трьох уразливостей в пристроях Cisco Small Business 220 Series Smart Switches, виправлених на початку серпня. Компанія також виправила більше 30 критичних і небезпечних уразливостей, виявлених в її програмному забезпеченні.

В автомобільних імобілайзерах виявлена ​​уразливість, експлуатація якої дозволяє зловмисникам заблокувати транспортний засіб жертви.