Microsoft явно анонсувала сервіс Windows 365. З його допомогою власники Android і iPad зможуть запустити систему на своїх пристроях. Це забезпечить безперебійну роботу підприємств, працівники яких працюють дистанційно.

“Windows 365 переносить операційну систему в хмару Microsoft, транслюючи все можливості Windows – додатки, дані і настройки – на персональні або корпоративні пристрої”, – повідомляється в релізі.

Організації отримають доступ до хмарної ОС з 2 серпня 2021 року. Компанія або навчальний заклад, як і раніше, будуть мати можливість самостійно вибирати параметри, в тому числі потужність і пам’ять ….

Радимо звернути увагу на поради, про які писав Cybercalm, а саме:

FaceTime для Windows: як користуватися – ІНСТРУКЦІЯ

Чому перевірка готовності Вашого ПК до Windows 11 видає неможливість встановлення?

Як безпечно користування соціальними мережами? ПОРАДИ

В Україні поширюється онлайн-грумінг: як захистити Ваших дітей? ПОРАДИ

Що можуть Google та Apple віддалено зробити з Вашим смартфоном?

Як “скинути” рекламний ідентифікатор на Android? ІНСТРУКЦІЯ

До речі, Google видалила з Play Store дев’ять Android-додатків, в цілому завантажених 5,8 млн разів, що, як виявилося, викрадали облікові дані користувачів для авторизації в Facebook.

Щоб виявити, які пристрої “розумного” будинку атакують найбільше, експерти налаштували і підключили до Інтернету уявний “розумний” будинок, що містив різні пристрої – від смарт-телевізорів і термостатів до камер відеоспостереження, принтерів і “розумних” чайників.

Винахідник інтернету сер Тім Бернерс-Лі продав на аукціоні Sotheby’s оригінальний код, за допомогою якого він колись створив Інтернет.

Окрім цього, компанія Apple 30 червня відкрила офіційний офіс в Україні – компанія планує самостійно ввозити техніку в Україну та контролювати магазини офіційних дилерів, які надають послуги компанії в Україні.