Минулого тижня компанія Microsoft випустила оновлення функціоналу KB4532695 для Windows 10 (версій 1903 і 1909). Оновлення містить виправлення проблем з Провідником Windows, про які повідомлялося протягом трьох місяців, однак після його встановлення користувачі стали скаржитися на проблеми з уже “виправленим” Провідником Windows.

Збої в роботі Провідника Windows – далеко не єдина проблема, що виникла після встановлення KB4532695. Зокрема з’явилися скарги від користувачів на “синій екран смерті”, відключення звуку і неполадки з підключенням до інтернету. Згідно з повідомленнями на форумі підтримки Microsoft, останнє кумулятивне оновлення зокрема виводить з ладу аудіокарти.

Після встановлення опціонального оновлення на деяких ПК також з’явилися проблеми з підключенням до інтернету. Проблема зачіпає як дротове (Ethernet), так і бездротове підключення (Wi-Fi), а також мережеві плати від різних виробників.

Жодного рішення проблем, крім як деінсталювати KB4532695 або відкотити Windows 10 до попередньої версії, на цей момент не існує.

Останнє оновлення Windows 10 містить баги

Зверніть увагу, з 1 лютого WhatsApp не буде працювати на мільйонах iPhone та Android-пристроях, які використовують застарілі версії операційних систем. Застарілими вважаються iOS 8 і Android 2.3.7 Gingerbread та всі, що були до них.

Також нову активність вже відомої групи кіберзлочинців Winnti зафіксували фахівці з кібербезпеки. Цього разу ціллю зловмисників стали університети Гонконгу. Можливою ціллю зловмисників було викрадення конфіденційних даних з пристроїв жертв.

Окрім цього, компанія Twitter розкрила подробиці про кібератаки, в ході яких сторонні особи використовували офіційний API компанії для зіставлення телефонних номерів з іменами користувачів соціальної мережі.

Нагадаємо, дослідники з університету Бен-Гуріон змогли обдурити популярні системи автопілотів, використовуючи сприйняття ними проектованих зображень як справжніх та змусили машини гальмувати або заїжджати на зустрічні смуги на автотрасі.

До речі, якщо Ви не користуєтесь необмеженим стільниковим або широкосмуговим зв’язком, використовуєте повільне з’єднання або просто хочете обмежити кількість даних, які споживає Ваш пристрій, у iOS є прихована функція, яка допоможе Вам зробити це.