Qualcomm доручить виробництво процесорів Snapdragon для флагманських смартфонів 2021 року компанії Samsung Electronics. Принаймні, про це повідомляють обізнані джерела, пише GSMArena.

Мова йде про чипи, які зараз фігурують під неофіційною назвою Snapdragon 875. За інформацією джерела, в основу цих виробів ляжуть вісім обчислювальних ядер в конфігурації “1+3+4”. Зокрема, буде присутнє одне “супер-ядро” Cortex-X1. Обробку графіки візьме на себе потужний прискорювач Adreno 660.

Також йдеться про наявність модему Snapdragon X60 5G зі швидкістю передачі інформації до 7,5 Гбіт/с в сторону абонента.

Відзначається, що Qualcomm вивчала можливість укладення контракту на випуск Snapdragon 875 з двома виробниками – Taiwan Semiconductor Manufacturing Company (TSMC) і Samsung Electronics. І саме остання запропонувала більш вигідні умови.

Qualcomm нібито доручить південнокорейському гігантові виготовлення всіх процесорів Snapdragon 875. Сума угоди може скласти від 850 млн до 1 млрд доларів США.

Офіційна презентація Snapdragon 875 очікується в грудні нинішнього року, а перші смартфони на цій платформі, як передбачається, надійдуть у продаж в березні 2021-го.

Радимо звернути увагу на поради, про які писав Cybercalm, а саме:

Як обмежити перегляд небажаного контенту для дітей у TikTok? Поради для батьків

10 кращих застосунків для Android та iOS, які допоможуть Вам у навчанні

Чому слід оновлювати програмне забезпечення? Поради

Як заблокувати небажаний контакт у Facebook? – ІНСТРУКЦІЯ

Як зупинити відстеження небажаними програмами Вашої точної геолокації? ІНСТРУКЦІЯ

Як скопіювати файли на USB-накопичувач на Chromebook? – ІНСТРУКЦІЯ

Нагадаємо, виявили нову шпигунську кампанію проти користувачів Android, в рамках якої зловмисники поширюють “Pro-версію” TikTok. Шкідливе ПЗ здатне захоплювати контроль над базовими функціями пристрою – робити фотографії, читати і відправляти SMS-повідомлення, здійснювати телефонні дзвінки і запускати додатки.

Також співробітники компанії Facebook вручну переглядають запити на розкриття інформації користувачів, не перевіряючи електронні адреси тих, хто запитує доступ до порталів, призначених виключно для співробітників правоохоронних органів. Іншими словами, будь-хто, у кого є електронна адреса, може отримати доступ до порталів, де правоохоронні органи запитують дані про користувачів Facebook і WhatsApp.

З’явилася офіційно ОС Android 11, яка розповсюджується серед компаній-виробників смартфонів та розробників Android. Остання версія мобільної ОС Google фокусується на трьох ключових темах – людське життя, елементи керування та конфіденційність – і робить їх більш помітними на Вашому смартфоні.

Фахівці Колумбійського університету провели дослідження на предмет безпеки Android-додатків, і 306 додатків містили серйозні криптографічні уразливості. Найпоширенішими проблемами опинилися використання небезпечного генератора псевдовипадкових чисел, непрацюючі хеш-функції, використання режиму роботи CBC, повторне використання паролів (в тому числі ненадійних) тощо.

Уразливість BLURtooth можуть використовувати хакери для перезапису ключів аутентифікації Bluetooth. За допомогою уразливості BLURtooth зловмисник може маніпулювати компонентом CTKD для перезапису ключів аутентифікації Bluetooth і таким чином отримати доступ до підтримуючих Bluetooth сервісів і додатків на тому ж пристрої.