Як відомо, у 2019 році Samsung і AMD запустили спільну розробку мобільних чипів. А вже в цьому році техно-гігант з Південної Кореї представить новий ноутбук, розроблений у результаті праць двох компаній.

Мова йде про повноцінний ноутбук, “серцем” якого стане не черговий процесор Intel Core, а внутрішня розробка Samsung – Exynos 2200. Чип буде побудований на базі архітектури ARM. Аналогічну систему представляє Apple M1 на чипі (SoC), який дебютував наприкінці 2020 року в нових MacBook Pro, Air і Mac mini, пише Tproger.

Відносно нової розробки південнокорейської компанії не так багато інформації. Відомо лише, що AMD розробляла GPU для Samsung, а анонс ноутбука на її базі відбудеться слідом за новим смартфоном в лінійці Galaxy Note. Згідно інформації перерахованої вище можна припустити, що ноутбук Samsung на базі ARM-чипа вийде в другій половині 2021 року.

Радимо звернути увагу на поради, про які писав Cybercalm, а саме:

Як не стати жертвою кіберзлочину, якщо працюєш вдома? ПОРАДИ

Що таке спуфінг і як запобігти атаці? ПОРАДИ

Чи варто користуватися WhatsApp? П’ять правил безпеки від найбільш розшукуваного хакера світу

Як перенести бесіди з WhatsApp у Telegram на Android? – ІНСТРУКЦІЯ

Як перенести історію чату з WhatsApp у Telegram для iPhone? – ІНСТРУКЦІЯ

Як змінити на Android обліковий запис Google за замовчуванням? – ІНСТРУКЦІЯ

Як дізнатися, які дані Google знає про Вас і видалити їх? – ІНСТРУКЦІЯ

Діяльність одного з найбільших у світі фішингових сервісів для атак на фінансові установи різних країн припинили правоохоронці. Від фішингових атак цього сервісу, який створив та адміністрував 39-річний мешканець Тернопільщини, постраждали 11 країн світу.

Досліднику у галузі кібербезпеки вдалося зламати внутрішні системи понад 35 найбільших компаній, серед яких були Microsoft, Apple, PayPal, Shopify, Netflix, Yelp, Tesla та Uber. У цьому фахівцеві допомогла нова атака на ланцюжок поставок софту.

Для обходу захисних поштових шлюзів і фільтрів автори адресних фішингових листів використовують новаторський спосіб приховування шкідливого вмісту сторінки. Теги JavaScript, впроваджувані в HTML-код, шифруються з використанням азбуки Морзе.

Нове сімейство програм-вимагачів під назвою Vovalex поширюється через піратський софт, замаскований під популярні утиліти для Windows – наприклад, CCleaner. Одна цей шифрувальник має певну особливість, що відрізняє його від інших “шкідників” подібного класу.