В останні кілька років все більше компаній вивчають можливість імплантації своїм працівникам підшкірних RFID-мікрочипів розміром з рисове зерно, що дозволяють відслідковувати продуктивність їх роботи.

У зв’язку з цим влада Мічигану запропонували закон, що забороняє компаніям імплантувати чипи в обов’язковому порядку. Згідно з документом, чипування дозволено тільки на добровільній основі, повідомляє ABC News.

“Оскільки з плином часу використання технологій зросло і продовжує зростати, дуже важливо, щоб роботодавці в Мічигані могли збалансувати інтереси своїх компаній з очікуваннями співробітників щодо їх конфіденційності. З ростом популярності цих мініатюрних пристроїв зростає і число працівників, які закликають зберегти їх конфіденційність”, – повідомила представник штату Мічиган в Конгресі США Bronna Kahle.

Деякі компанії впроваджують RFID-мікрочипи в картки обліку робочого часу, ID-посвідчення і електронні перепустки. За словами Кале, компанії все більше цікавляться можливістю імплантації мініатюрних пристроїв працівникам в руки. Таким чином менеджери зможуть стежити за продуктивністю їх роботи і розробляти стратегії її підвищення.

В цей час запропонований Кале законопроект переданий на розгляд в Сенат штату. Після прийняття Сенатом документ повинен бути підписаний губернатором Мічигану, і тільки тоді він зможе вступити в силу.

Раніше аналогічний закон вже був прийнятий в штаті Індіана.

Радимо звернути увагу на поради, про які писав Cybercalm, а саме:

ЯК ПОСТІЙНО ВІДКРИВАТИ ПОСИЛАННЯ У CHROME, А НЕ У SAFARI НА ПРИСТРОЯХ IOS? ІНСТРУКЦІЯ

ЯК НАДСИЛАТИ ПОВІДОМЛЕННЯ У WHATS APP ЗІ СВОГО КОМП’ЮТЕРА? – ІНСТРУКЦІЯ

ОГЛЯД УСІХ ПЛАНШЕТІВ ВІД APPLE: ЯКИЙ IPAD ВАРТИЙ ВАШОЇ УВАГИ?

ЯК ЛЕГКО ПЕРЕЙТИ З ANDROID НА IOS? ІНСТРУКЦІЯ

ОГЛЯД П’ЯТИ ФУНКЦІЙ ANDROID 11, ЧЕРЕЗ ЯКІ ВАРТО ОНОВИТИСЯ

Нагадаємо, Mac переживає ще одну величезну зміну процесора. До кінця 2020 року Apple випустить Mac, які містять “Apple Silicon”, як і iPad та iPhone. Ось що означає кінець процесорів Intel для майбутнього Mac. Новий macOS 11.0 Big Sur, який очікують восени 2020 року, стане першою версією macOS, яка підтримує цю нову архітектуру.

Також Apple на всесвітній конференції розробників Worldwide Developers Conference (WWDC) 2020 анонсувала нові функції конфіденційності та безпеки для користувачів iOS і macOS.

Окрім цього, після років спекуляцій та чуток, Huawei офіційно представила свою операційну систему Harmony OS в 2019 році. Можна сказати, що було поставлено більше питань, ніж відповідей. Як це працює? Які проблеми вона вирішує? І це продукт ворожнечі між Huawei та урядом США?

До речі, хакери використовували шкідливе програмне забезпечення, через яке викрадали реквізити банківських електронних рахунків громадян США, Європи, України та їхні персональні дані. Зокрема, через електронні платіжні сервіси, у тому числі заборонені в Україні російські, вони переводили викрадені гроші на власні рахунки у вітчизняних та банках РФ і привласнювали.

Хакери зараз користуються сервісом Google Analytics для крадіжки інформації про кредитні картки із заражених сайтів електронної комерції. Відповідно до звітів PerimeterX та Sansec, хакери зараз вводять шкідливий код, призначений для крадіжки даних на компрометованих веб-сайтах.