Кожен апдейт, який випускає Apple, незалежно від кількості нововведень і займаного на пристрої простору, незмінно містить в собі низку виправлень і баг-фіксів, які іноді виявляються настільки важливими, що Apple навіть плює на власні правила і оновлює ті пристрої, чия підтримка вже закінчилася.

Минулого місяця Apple випустила iOS 9.3.6 і iOS 10.3.4 для iPhone, iPad і iPod Touch, які вийшли до 2012 року. Реліз цих оновлень в Купертіно пояснили необхідністю налагодити роботу вбудованих GPS-модулів. Але оскільки більшість користувачів, які продовжують експлуатувати старі iPhone 5 і iPad mini 2, не стикалися до цього з перебоями в геопозиціюванні, апдейти було вирішено не встановлювати. Зрештою, ніколи не знаєш, чого знову накрутили розробники.

Але, як з’ясувалося якийсь час по тому, баг виявився настільки серйозним, що здатний вивести з ладу не тільки модуль GPS, а й порушити роботу інших функцій. Гірше за всіх у цьому сенсі довелося iPhone 5, власників якого сама Apple в разі відмови від оновлення попередила про відключення від сервісів iCloud, App Store, “Пошти”, інструменту створення резервних копій і, найголовніше, Інтернету. А щоб нічого цього не сталося, було необхідно оновитися до iOS 10.3.4 до 3 листопада включно. Не встигли? Тоді ця інструкція для Вас.

Як оновити iPhone 5 після 3 листопада?

Якщо Ви не встигли встановити апдейт в установлений Apple термін, Вам залишається тільки скористатися iTunes. Незважаючи на те що у власників комп’ютерів Mac під управлінням macOS Catalina немає можливості скористатися iTunes, вони можуть виконати всі ті ж дії з відновлення смартфона за допомогою вбудованого інструменту оновлення:

  • Підключіть iPhone 5 до комп’ютера по дроту і відкрийте iTunes;
  • Щоб створити резервну копію натисканням кнопки “Створити резервну копію зараз”;
  • Вимкніть iPhone;
  • Після того, як iPhone вимкнеться, затисніть кнопки живлення і Home і утримуйте їх протягом 5 секунд;
  • Відпустіть кнопку живлення, а кнопку Home утримуйте ще приблизно 10 секунд до появи повідомлення про успішну активації режиму DFU;
  • В інтерфейсі iTunes виберіть “Відновити iPhone …” і підтвердіть виконання процедури;
  • Встановіть на iPhone резервну копію, яку зберегли раніше.

Така велика кількість дій є єдиним способом встановити на iPhone 5 iOS 10.3.4 і повернути його до роботи.

Справа в тому, що збій в роботі GPS привів до порушення роботи інструменту резервного копіювання та автоматичної зупинки оновлення. Через це виконати оновлення після 3 листопада, коли система підрахунку дат у супутниках GPS обнулилася, стало неможливо. А якщо Вам не вдалося повернути свій апарат до життя, Вам залишається тільки звернутися за допомогою в найближчий сервісний центр.

До речі, якщо Ви користуєтеся Chrome на комп’ютерах Windows, Mac та Linux, Вам потрібно негайно оновити браузер до останньої версії.

Також Mozilla оголосила, що планує скасувати один з трьох методів, завдяки яким розширення можуть бути встановлені у Firefox.

Зверніть увагу, якщо на Вашому телефоні з’явилося оголошення на весь екран з нав’язливою пропозицією про придбання електровіника, то в цій статті ми розглянемо, як позбутися від набридливої ​​спливаючої реклами на Android.

Дослідники розповіли про методи, які використовуються зловмисниками для успішного впровадження шкідливих додатків у Google Play Store.