Складе список покупок та заспіває пісню. Що вміє Google Assistant?

3 Переглядів 4 хв. читання

Сервіси Google містять чимало корисних функцій, які здатні замінити інші додатки на смартфонах та стати ледь не єдиним інструментом у роботі з ґаджетом. Одним з них є Google Assistant, який встановлений на багатьох Android-смартфонах “за замовчуванням”.

Так, голосовий помічник Google Assistant може багато в чому позмагатися із такими сучасними розробками, як Alexa чи Siri. Тож на що здатен Ваш голосовий помічник Google?

Ставити будильник

Щоб кожного разу не запускати будильник і не міняти час вручну, просто попросіть Google Assistant про це. Досить віддати команду “поставь будильник на” (російською мовою, бо, на жаль, поки що Асистент не “розуміє” української) і вказати конкретний день і час. За тим же принципом працює функція таймера.

Перекладати текст

Перекладач – один із найбільш затребуваних сервісів Google. Але що робити, якщо говорити потрібно швидко і часу набирати текст немає? Можна продиктувати Вашому помічникові кілька слів або навіть речень, і він швидко перекладе їх на зазначену мову.

Створювати розпорядок дня

Щоб перевірити свій розклад, просто попросіть Google Assistant “показать распорядок дня”. Після цієї команди додаток виведе на екран список справ, а при фразі “добавь новое мероприятие” його можна автоматично доповнити.

Розпізнавати музику

Так, такий собі вбудований Shazam у Google Assistant теж є. Якщо Вам сподобалася мелодія, але Ви не знаєте ні її назви, ні імені виконавця, просто запитайте у помічника, “что это за песня”, і дайте йому кілька секунд послухати трек через мікрофон.

Рахувати і переводити величини

Голосовий конвертер і калькулятор, який завжди під рукою, набагато зручніший, ніж окремий додаток. Просто скажіть вашому Асистенту “посчитай” або “сколько будет” і вкажіть числа, наприклад, “5 помножить на 3”. Конвертер дозволить швидко перевести валюти за актуальним курсом або величини, просто скажіть щось на кшталт “переведи дюймы в сантиметры” – і результат перед Вами.

Складати список покупок

Старомодні покупці записують перелік продуктів на листочку, більш просунуті навчилися його фотографувати або заносити в блокнот, ну а найсучасніші формують список за допомогою голосового помічника. Просто віддайте команду Google Assistant “составь список покупок” і надиктуйте необхідні товари.

Розважати

Якщо Вам нудно і зовсім ні з ким поговорити, поспілкуйтеся з Google Assistant. Попросіть помічника, наприклад, розповісти анекдот, віршик або заспівати пісню (але знову ж таки англійською, німецькою, російською та іншими мовами, що підтримуються ним). У додатку також є функція кумедних шкідливих порад.

Нагадувати

Щоб активувати нагадування в Google Assistant , просто скажіть “напомни мне”, вкажіть, про що і коли (або де) нагадати, і Google виведе нагадування. Наприклад, коли зайдете до ресторану,  голосовий помічник нагадає Вам про дієту, а коли Ви підійдете до магазину, виведе нагадування про покупку молока.

Пам’ятайте! На даний час українська локалізація Google Assistant відсутня, тому команди будуть виконуватися англійською, російською чи іншими мовами, якими Ви володієте.

Також Google Assistant дає можливість віддавати команди для управління побутовою технікою або ведення обліку витрат за даними з кредитних карт і додатків. Щоправда, англійською мовою.

В Україні ж користувачі з нетерпінням чекають на україномовну локалізацію.

Джерело: techtoday

Поділитися