Apple надіслала запрошення на довгоочікувану презентацію, яка відбудеться 20 квітня о 10:00 за Тихоокеанським/13:00 за Східним часом. Про цю подію повідомила Siri зранку того ж дня. Неможливо оминути увагою слоган запрошення від Apple, який має назву “Весна завантажена”, що може бути тонким посиланням на багато продуктів, які компанія повинна представити наступного тижня.

Прогнозують, що Apple представить набір нових iPad Pro, а постійні чутки стверджують, що нові Apple Silicon Macs, AirPods і, можливо, навіть довгоочікувані трекери AirTags можуть незабаром з’явитися у доступі. Варто нагадати, що на початку цього місяця компанія підтвердила, що її Всесвітня конференція розробників, яка триватиме з 7 по 11 червня, буде повністю віртуальною другий рік поспіль.

Дізнавшись дату проведення презентації, можна більш детально обміркувати, що саме очікувати від технічного гіганта. Незважаючи на те, що минулого літа Apple випустила iMacs з процесорами Intel 10-го покоління, всі знаки вказують на новий дизайн з дорогим монітором Pro Display XDR, в парі з більш потужними версіями чипів Apple Silicon, які ми вперше побачили в макбуках 2020 року.

Якщо говорити про iPad Pro 2021 року, дослідники припускають, що Apple не вдосконалила фізичний дизайн своїх найбільш преміальних планшетів – натомість компанія, як повідомляється, зосередилася на включенні оновленого чипа A14X і нового міні-світлодіодного дисплея, який пропонує підвищену яскравість. Намагаючись покращити свої планшети професійного класу, Apple, можливо, обладнала їх 5G (щоб відповідати популярній серії iPhone 12) та портом Thunderbolt USB-C для кращої сумісності аксесуарів та швидкої передачі даних.

Радимо звернути увагу на поради, про які писав Cybercalm, а саме:

Як відновити видалені публікації чи історії в Instagram? ІНСТРУКЦІЯ

Як захистити Вашу конфіденційність в Інтернеті, якщо режим анонімного перегляду у Chrome виявився слабким?

Чому у Вас є як мінімум три мільярди причин змінити пароль облікового запису?

Злам веб-сайту: сім ознак, що свідчать про це

Як підвищити захист екаунта в Twitter? ПОРАДИ

Нагадаємо, що майже всі найпопулярніші програми Android використовують компоненти з відкритим вихідним кодом, але багато з цих компонентів застаріли і мають як мінімум одну небезпечну уразливість. Через це вони можуть розкривати персональні дані, включаючи URL-адреси, IP-адреси і адреси електронної пошти, а також більш конфіденційну інформацію, наприклад, OAuth-токени, асиметричні закриті ключі, ключі AWS і web-токени JSON.

Окрім цього, фахівці компанії AdaptiveMobile Security повідомили подробиці про небезпечну проблему в технології поділу мережі 5G. Уразливість потенційно може надати зловмисникові доступ до даних і дозволити здійснювати атаки типу “відмови в обслуговуванні” на різні сегменти мережі 5G оператора мобільного зв’язку.

Також дослідники безпеки виявили в Google Play і Apple App Store сотні так званих fleeceware-додатків, які принесли своїм розробникам сотні мільйонів доларів.

До речі, в даркнеті виявили оголошення про продаж підроблених сертифікатів про вакцинацію і довідок про негативний тест на Covid-19. Крім того, число рекламних оголошень про продаж вакцин від коронавірусу збільшилося на 300% за останні три місяці.

Двох зловмисників з Кривого Рогу викрили у привласненні 600 тисяч гривень шляхом перевипуску сім-карт. Отримавши мобільний номер, зловмисники встановлювали дані про особу, яка раніше його використовувала. Для цього вони авторизувалися у різних мобільних додатках, зокрема поштових служб, державних, комунальних та медичних установ, використовуючи функцію відновлення паролю.