У соціальній мережі TikTok з’явиться нова функція для боротьби з поширенням недостовірної або неточної інформації. Про це повідомила менеджер із продуктів компанії Джина Ернандес.

Матеріали, що публікуються в соцмережі, зазвичай перевіряють спеціальні сервіси, з якими співпрацює TikTok. Якщо вони знаходять фейки, відео видаляють з платформи.

З появою нової функції, якщо експерти не впевнені в точності або не можуть підтвердити достовірність даних, TikTok буде позначати подібні відео як “неперевірений контент”.

При намірі користувача оцінити такий контент або поділитися ним наполегливе попередження з’являється знову. Користувачеві надається час обміркувати свої дії перед тим, як змінити своє рішення. “Ця функція буде впроваджуватися в найближчі тижні повсюдно, починаючи з США і Канади сьогодні”, – уточнила Ернандес. За її словами, експериментальна перевірка функції дозволила знизити показник обміну сумнівними відео на 24%, а рівень їх схвалення користувачами – на 7%.

Радимо звернути увагу на поради, про які писав Cybercalm, а саме:

Як виправити повільний Wi-Fi? ПОРАДИ

Як дізнатися, які дані Google знає про Вас і видалити їх? – ІНСТРУКЦІЯ

Як не стати жертвою кібератаки? ПОРАДИ

Чи варто користуватися WhatsApp? П’ять правил безпеки від найбільш розшукуваного хакера світу

П’ять небезпечних типів файлів, що можуть містити шкідливе ПЗ

Що таке Google Assistant та що він може робити?

Нагадаємо, Apple займається розробкою, яка буде розрізняти користувачів смартфонів за новою технологією. Йдеться про так звану теплову карту особи, яка, як і відбитки пальців, є унікальною. Обдурити цю систему захисту буде практично неможливо.

Також корпорація Microsoft випускає вбудований генератор паролів та функцію моніторингу витоків облікових даних у системах Windows та macOS, що працюють з останньою версією Microsoft Edge.

Окрім цього, багатофункціональний “шкідник” VPNFilter, якому вдалося інфікувати 500 тисяч роутерів у 54 країнах, хоч і був дезактивований два роки тому, однак досі не вичищений із сотень мереж. Такі невтішні результати чергової перевірки, яку провели дослідники з Trend Micro.

До речі, викрадена база даних, яка містить імена, адреси електронної пошти та паролі користувачів Nitro PDF, безкоштовно розповсюджується в Мережі. Загалом база даних налічує понад 77 мільйонів записів.