У 2020 році TikTok вийшов на перше місце за кількістю завантажень, залишивши позаду Facebook Messenger, – такими є дані аналітичної компанії App Annie, що спеціалізується на ринку цифрових технологій.

Розроблений у Китаї додаток дозволяє поширювати і ділитися відео. Із п’ятірки найпопулярніших за завантаженнями додатків у світі лише він не належить Facebook.

До імперії Марка Цукерберга належать WhatsApp, Instagram та Facebook Messenger, і вони домінують у рейтингах від 2018 року.

Популярність TikTok жодним чином не постраждала від того, що президент Дональд Трамп хотів заборонити завантажувати додаток у США.

TikTok - найбільш популярний додаток 2020

Адміністрація Трампа вважала, що додаток загрожує національній безпеці через те, що китайський уряд має доступ до даних користувачів. Втім, компанія відкидала ці припущення.

Попередня домовленість, покликана розв’язати цю проблему, передбачала, що материнська компанія-власник TikTok мала продати свої активи у США американському технологічному гіганту Oracle та рітейлеру Walmart. Але угода, що отримала “зелене світло” від президента Трампа, так ніколи і не була схвалена китайським урядом.

Після того, як у січні цього року на посаду президента США заступив Джо Байден, указ Трампа скасували.

А компанія стала шукати нові способи залучити нових користувачів.

TikTok - найбільш популярний додаток 2020

Минулого тижня TikTok випробував функцію зникнення кліпів, подібну до тих, що вже є на Snapchat, Facebook та Instagram.

TikTok Stories дозволятимуть користувачам бачити контент, опублікований на сторінках, за якими вони стежать, впродовж 24 годин – перед тим, як вони будуть видалені.

Таку можливість компанія передбачила після того, як WhatsApp запустив сервіс для користувачів, який знищує опубліковані фото чи відео після того, як їх передивитися.

Радимо звернути увагу на поради, про які писав Cybercalm, а саме:

Телефонне шахрайство: як розпізнати обман та викрити зловмисника?

Платіжна безпека: як вберегтися від шахраїв під час користування онлайн-банкінгом?

Як автоматично пересилати певні електронні листи в Gmail? – ІНСТРУКЦІЯ

Що таке Google Tensor і як він покращить майбутні смартфони? ОГЛЯД

Деякі телефони на Android втратять доступ до Gmail і YouTube і чим це Вам загрожує

Як заблокувати спам на Google Диску? ІНСТРУКЦІЯ

До речі, Apple скануватиме фото в iPhone користувачів, щоб захистити дітей від насильства. Про це заявив сам американський технологічний гігант.

Виявлено спосіб, що дозволяє користувачам Telegram для Mac назавжди зберігати повідомлення, які повинні самі знищуватися і переглядати їх без відома відправника. Уразливість виправити неможливо.

Зверніть увагу, шахрайську схему з виманювання даних платіжних карт українців вигадали зловмисники, створивши фейкову сторінку у Facebook та фейковий сайт ТСН. Довірливих користувачів змушували вказувати дані своїх платіжних карток.

Окрім цього, Windows 11 може вийти раніше, ніж Ви думали. Майкрософт була щедрою з інформацією про Windows 11, за значним винятком є ​​дата виходу. Однак компанія могла ненароком відкрити вікно випуску за жовтень, завдяки деяким документам підтримки Intel та Microsoft, виявленим BleepingComputer.

Також якщо Ви регулярно пересилаєте повідомлення на інший обліковий запис електронної пошти, чому б не автоматизувати це завдання? Використовуючи зручну функцію фільтрування в Gmail, Ви можете автоматично пересилати певні електронні листи, коли вони потраплять у Вашу поштову скриньку.