Комісія з телекомунікацій Південної Кореї оштрафувала китайський додаток для створення і обміну відео TikTok на 186 млн. вон ($ 155 тис.) За незаконне збирання даних неповнолітніх. Ця сума становить 3% від річного прибутку TikTok.

В ході розпочатого в минулому році розслідування регулятор виявив, що за півроку додаток зібрав без згоди батьків або опікунів більш 6 тис. матеріалів за участю дітей молодше 14 років, тим самим порушивши законодавство Південної Кореї. Чи не повідомивши користувачам про передачу їхніх даних закордон, сервіс також порушив закон, що було враховано Комісією з телекомунікацій.

За словами представників TikTok, вони дотримуються вимог закону.

“Ми дотримуємося дуже високих стандартів конфіденційності даних і працюємо над постійним поліпшенням і посиленням наших стандартів”, – повідомили представники TikTok журналістам BBC.

TikTok був оштрафований в Південній Кореї через тиждень після повідомлення держсекретаря США Майка Помпео про можливе блокування додатка для американських користувачів.

У лютому минулого року влада США оштрафувала додаток Musical.ly, пізніше запроваджений в TikTok, за незабезпечення захисту даних дітей на рекордну суму в $ 5,7 млн. За словами Федеральної торгової комісії, платформа свідомо зберігала контент, що публікується неповнолітніми користувачами.

Радимо звернути увагу на поради, про які писав Cybercalm, а саме:

ЯК ОЧИСТИТИ КЕШ ТА ФАЙЛИ COOKIES У БРАУЗЕРІ FIREFOX? – ІНСТРУКЦІЯ

ПОРАДИ ЩОДО ОРГАНІЗАЦІЇ СВОЇХ ДОДАТКІВ ДЛЯ IPHONE АБО IPAD

ЯК ЗАПОБІГТИ ДЕФРАГМЕНТАЦІЇ ТВЕРДОТІЛОГО НАКОПИЧУВАЧА SSD? ІНСТРУКЦІЯ

НАВІЩО ПОТРІБЕН МЕНЕДЖЕР ПАРОЛІВ ТА ЯК ПРАВИЛЬНО ЙОГО ОБРАТИ?

ЯК ЗАБОРОНИТИ GOOGLE ЗБИРАТИ ВАШІ ДАНІ ТА НАЛАШТУВАТИ ЇХНЄ АВТОВИДАЛЕННЯ? ІНСТРУКЦІЯ

Ноутбук та рідина – це погана комбінація, але трапляються випадки, коли вони все ж таки “об’єднуються”. Про те, що робити, якщо це сталося, читайте у статті.

Також після тестування стало відомо, що надзвичайно популярний сьогодні додаток – TikTok, зберігає вміст буфера обміну кожні кілька натискань клавіш. Цей факт насторожив багатьох користувачів, але TikTok лише один із 53 додатків, які зберігають інформацію про користувачів таким чином.

Стало відомо, що мешканець Житомирщини підмінив міжнародного мобільного трафіку на понад півмільйона гривень. Крім цього, встановлено інші злочинні осередки які здійснюють підміну міжнародного трафіку в різних регіонах країни.

До речі, хакери використовували шкідливе програмне забезпечення, через яке викрадали реквізити банківських електронних рахунків громадян США, Європи, України та їхні персональні дані. Зокрема, через електронні платіжні сервіси, у тому числі заборонені в Україні російські, вони переводили викрадені гроші на власні рахунки у вітчизняних та банках РФ і привласнювали.

Хакери зараз користуються сервісом Google Analytics для крадіжки інформації про кредитні картки із заражених сайтів електронної комерції. Відповідно до звітів PerimeterX та Sansec, хакери зараз вводять шкідливий код, призначений для крадіжки даних на компрометованих веб-сайтах.