Джон Макафі, творець антивірусу McAfee, помер у в’язниці у віці 75 років. Повідомлення з посиланням на “поліцейські джерела” підтвердили адвокати Макафі. Джон Макафі вперше став відомим завдяки своїй антивірусній програмі, а згодом займався рекламою криптовалюти, повідомляє CNBC.

Джон Макафі заснував свою компанію в 1987 році, тоді вона стала однією із найбільш впізнаваних антивірусних компаній. Згодом він звільнився з компанії, яку, в свою чергу, придбала компанія Intel. Кілька років потому Intel продала свою частку. Під час перебування за кордоном Макафі оголосив про участь президентських виборах у складі Лібертаріанської партії.

Він також заснував кілька підприємств, зокрема компанію з біозахисту QuorumEx. Макафі продовжував інвестувати в аеропорти та популяризувати криптовалюту. Як наслідок, прокурори звинуватили його у шахрайстві з криптовалютою.

Іспанська поліція заарештувала Макафі в жовтні минулого року в Барселоні на прохання США. Прокурори стверджують, що Макафі роками не сплачував податки на прибуток, а також звинувачував його в інших шахрайствах з безпекою. Макафі заперечував усі звинувачення.

Перебуваючи у в’язниці, Макафі боровся з екстрадицією до США, а Іспанський національний суд відмовив у цій спробі за кілька годин до його смерті. Оскаржити рішення все ще було можливо, і будь-яка екстрадиція вимагає схвалення іспанського уряду. За повідомленням NBC News, охоронці пенітенціарної установи “Бріанс-2”, де утримували Макафі, виявили, що він не реагував, а медична команда в’язниці засвідчила його смерть.

“Від нашої юридичної команди в Іспанії надійшло підтвердження, що Джона знайшли мертвим у своїй тюремній камері, – сказав Нішан Санан, адвокат Макафі у Сполучених Штатах. – Мені прикро, коли я чую про події і молюсь за його дружину Дженіс”.

Радимо звернути увагу на поради, про які писав Cybercalm, а саме:

Як перенести Ваші контакти з iOS на Android за допомогою iCloud, Gmail або Google Drive? ІНСТРУКЦІЯ

Як вибрати найкращий iPad 2021? ПОРАДИ

Як віддалено вийти з Gmail на загубленому пристрої? ІНСТРУКЦІЯ

Майнінг криптовалют: що таке Taproot та який захист у Bitcoin

Дослідження на основі відкритих джерел: де та як використовується? ІНСТРУКЦІЯ

До речі, Wi-Fi зі специфічною назвою мережі виводить з ладу iPhone. Як виявилося, якщо підключитися до бездротової мережі з символьною назвою, то модуль зависає, при цьому потім його можна включити. Проблема стосується всіх моделей iPhone, в тому числі найновіших. Збій можна перемогти тільки за допомогою повного скидання налаштувань.

Також у продуктах Microsoft в 2020 році виявлено 1268 уразливостей, що є рекордним числом. У період з 2016 по 2020 рік кількість уразливостей в рішеннях американської компанії збільшилася на 181%.

Microsoft оновлює OneDrive в Інтернеті та Android основними функціями редагування фотографій. Серед функцій редагування, які зараз підтримує OneDrive, Ви можете обрізати, обертати та вносити коригування світла та кольору у фотографії. Microsoft також пропонує кілька інших функцій для версії програми OneDrive для Android. Тепер Ви можете передавати фотографії на пристрій із підтримкою Chromecast і дозволяти іншим спостерігати, як Ви гортаєте їх у прямому ефірі.

Окрім цього, в Україні заблокували мережу сall-центрів РФ, які збирали особисті дані українців. Організатори залучали до роботи до 150 операторів, які працювали у дві зміни.