Відеострімінговий сервіс Twitch почне блокувати користувачів за правопорушення, вчинені за межами майданчика. Приклади серйозних порушень включають терористичну діяльність, загрози Twitch або його співробітникам тощо.

Як повідомили представники Twitch, відповідно до нових правил модератори сервісу прийматимуть примусові заходи щодо порушень, скоєних в offline-режимі, які представляють “істотний ризик для безпеки” її спільноти.

Twitch співпрацюватиме з правоохоронними органами в справах, не пов’язаних з обслуговуванням майданчика, і вже співпрацює з юридичною фірмою для підтримки своєї внутрішньої команди фахівців.

Нові стандарти будуть застосовуватися, навіть якщо злочинець не був користувачем майданчика, коли здійснював зловмисні дії. В такому випадку зловмисникам буде заборонено реєструвати обліковий запис Twitch.

Фахівці Twitch вживатимуть заходів тільки за наявності доказів, таких як знімки екрану, відеоролики або документи поліції, перевірені внутрішньої командою або сторонніми слідчими. Користувачі, які відправили велику кількість необґрунтованих звітів, також будуть заблоковані.

Радимо звернути увагу на поради, про які писав Cybercalm, а саме:

Як відновити видалені публікації чи історії в Instagram? ІНСТРУКЦІЯ

Як захистити Вашу конфіденційність в Інтернеті, якщо режим анонімного перегляду у Chrome виявився слабким?

Чому у Вас є як мінімум три мільярди причин змінити пароль облікового запису?

Злам веб-сайту: сім ознак, що свідчать про це

Як підвищити захист екаунта в Twitter? ПОРАДИ

Нагадаємо, що майже всі найпопулярніші програми Android використовують компоненти з відкритим вихідним кодом, але багато з цих компонентів застаріли і мають як мінімум одну небезпечну уразливість. Через це вони можуть розкривати персональні дані, включаючи URL-адреси, IP-адреси і адреси електронної пошти, а також більш конфіденційну інформацію, наприклад, OAuth-токени, асиметричні закриті ключі, ключі AWS і web-токени JSON.

Окрім цього, фахівці компанії AdaptiveMobile Security повідомили подробиці про небезпечну проблему в технології поділу мережі 5G. Уразливість потенційно може надати зловмисникові доступ до даних і дозволити здійснювати атаки типу “відмови в обслуговуванні” на різні сегменти мережі 5G оператора мобільного зв’язку.

Також дослідники безпеки виявили в Google Play і Apple App Store сотні так званих fleeceware-додатків, які принесли своїм розробникам сотні мільйонів доларів.

До речі, в даркнеті виявили оголошення про продаж підроблених сертифікатів про вакцинацію і довідок про негативний тест на Covid-19. Крім того, число рекламних оголошень про продаж вакцин від коронавірусу збільшилося на 300% за останні три місяці.

Двох зловмисників з Кривого Рогу викрили у привласненні 600 тисяч гривень шляхом перевипуску сім-карт. Отримавши мобільний номер, зловмисники встановлювали дані про особу, яка раніше його використовувала. Для цього вони авторизувалися у різних мобільних додатках, зокрема поштових служб, державних, комунальних та медичних установ, використовуючи функцію відновлення паролю.