Чи можете Ви уявити, що зможете насправді шукати Twitter, щоб знайти розмову, замість того, щоб просто прокручувати нескінченно, щоб сподіватися знайти те, що Ви шукаєте?

По-перше, компанія нарешті принесла пошуковий рядок DM на Android, майже через два роки після того, як він вперше з’явився на iOS . Що ще важливіше, це кардинально розширить, наскільки корисною є ця панель, виводячи на екран старі розмови і навіть фактичні слова, які ви ввели в цих розмовах колись “пізніше цього року”. (Наразі Ви можете шукати лише імена людей, з якими Ви спілкувалися.). Про це пише The Verge.

Радимо звернути увагу на поради, про які писав Cybercalm, а саме:

Як видалити обліковий запис Facebook? – ІНСТРУКЦІЯ

Як синхронізувати вкладки між різними браузерами? – ІНСТРУКЦІЯ

Як зменшити цифровий слід та захистити особисті дані? ПОРАДИ

Instagram як бізнес: у чому секрет успіху в мережі?

Як правильно вибрати ноутбук? ПОРАДИ

До речі, китайського виробника розумних телевізорів Skyworth викрили в шпигунстві за користувачами. Кожні 10 хвилин апарат сканував приміщення з метою пошуку інших пристроїв, підключених до мережі Wi-Fi.

Також фахівець компанії ESET Джейк Мур виявив проблему, коли попросив свою восьмирічну дочку протестувати надійність функції розблокування iPhone за допомогою смарт-годинника Apple Watch, що дозволяє розблокувати смартфон при носінні захисної маски. Дівчинка наділа маску і негайно отримала доступ до татового iPhone, просто змахнувши вгору екран.

Apple випустила нову версію операційної системи iOS для iPhone та iPad. Вона додасть на пристрої низку нових функцій, але головні нововведення стосуються приватності користувачів та захисту їхніх персональних даних.

Окрім цього, зловмисники стали частіше використовувати документи Microsoft Excel (версії 4.0) для поширення шкідливих програм, таких як ZLoader і Quakbot.