Google вбудує у Chrome асистента, який допоможе зробити процес замовлення квитків у кіно чи бронювання столика у ресторані значно простішим.

Це технологія Google Duplex, яка колись була доступна власникам смартфонів Google Pixel і могла самостійно обдзвонювати заклади і записувати користувача на прийоми або бронювати столики у закладах харчування.

Поки Duplex працює тільки в США і тільки при замовленні квитків у кіно. Для цього Duplex буде виводити на екран власне вікно оформлення замовлення, що складається з чотирьох етапів, яке не містить зайвих елементів і дозволяє скористатися автозаповненням даних. Таким чином вдається скоротити час на оформлення, що особливо актуально під час використання мобільних пристроїв, для яких деякі сайти можуть бути навіть не адаптовані.

Google вирішила відмовитися від використання назви Duplex і назвала функцію допомоги при замовленні просто “Купівля з Google Assistant”. Якщо на комп’ютері не так складно зайти на сайт і купити квиток або інший товар, то з мобільного пристрою зробити це вже не так зручно. Звичайно, в більшості випадків можна встановити окремий додаток, але, погодьтеся, іноді так не хочеться засмічувати пристрій софтом на один раз. Тому використання Google Assistant в цьому випадку цілком виправдано.

Нагадаємо, нову активність сімейства шкідливих програм Zebrocy групи кіберзлочинців Sedni виявили фахівці компанії ESET. Цього разу кампанія зловмисників спрямована на посольства та міністерства закордонних справ у країнах Східної Європи та Центральної Азії.

Завдяки WatchOS 6 смарт-годинник Apple Watch наближається до самостійного пристрою. Раніше Ви не могли б налаштувати Apple Watch без iPhone, а тепер Ви можете встановлювати та видаляти додатки, не торкаючись свого смартфона.

Також Співробітник Microsoft Аарон Лоуер (Aaron Lower) детально пояснив, як працює нова функція “Завантаження з хмари” в Windows 10 20H1 (версія 2003). В офіційному блозі Windows Insider опубліковали матеріал, в якому Лоуер розповідає про вбудовані функції повернення Windows 10 до вихідного стану, а також про розділи відновлення.

Зауважте, що Apple випустила оновлення iOS 13.1 та iPadOS раніше, ніж планувала. Це повинно виправити деякі помилки, знайдені у досить “сирій” версії iOS 13.0. Але компанія вже попереджає клієнтів про ще одну помилку, яку вона ще не виправила.

Часом трапляється, що Play Маркет перестає працювати. Які фактори на це можуть вплинути, та що робити, аби знову отримати доступ до віртуального магазину додатків, читайте у статті.