У Google зізналися, що стежать за користувачами, але вважають це нормальним

6 Переглядів 2 хв. читання
A Google Inc member of staff walks through the company headquarters in London, U.K., on Wednesday, Aug. 18, 2010. The German government will create a legal framework for consumer data protection in the Internet this year, reacting to a debate about the introduction of Google Inc.'s Street View service. Photographer: Simon Dawson/Bloomberg via Getty Images

Власники пристроїв на Android прекрасно знають, якими даними вони вільно чи мимоволі діляться з Google. Таку думку висловив генеральний директор пошукового гіганта Сундар Пічаї під час виступу перед членами Палати представників Конгресу США, передає 24tv.ua з посиланням на AndroidInsider.

Однак, за його словами, Google не прагне приховати від користувачів обсяги інформації, яка збирається про них, і робить цей процес максимально прозоро та водночас не порушує закони про персональні дані.

“Google повною мірою усвідомлює всю відповідальність, яка на нього лягає в результаті збору даних користувачів. Тому компанія дотримується загальноприйнятих принципі зберігання та обробки настільки чутливою інформації, захищаючи її від витоків і несанкціонованого використання з боку третіх осіб. Прозорість і відповідальність – ось умови, на яких Google взаємодіє з даними своїх клієнтів”,– зауважив Пічаї.

Водночас він вважає, що обурення деяких користувачів, що дізнаються, які саме дані збирає Google і як це компанія робить, є наслідком банальної недбалості.

“Кожен сервіс компанії передбачає обов’язкову угоду користувача, яку деякі чомусь вважають за краще приймати, не дивлячись. Але саме у ній і міститься вся необхідна інформація з описом методів збору даних і їхніх обсягів”, – підкреслює топ-менеджер пошукового гіганта.

За його словами, Google піклується про безпеку навіть тих користувачів, які мають до нього навіть опосередкований стосунок. Саме з цієї причини, додає він, компанія регулярно надсилає користувачам повідомлення з проханням пройти процедуру перевірки безпеки.

“Таким чином, компанія може переконатися, що даними її користувачів нічого не загрожує, а їхні облікові записи перебувають під захистом алгоритмів і антивірусних систем на кшталт Google Play Protect, які відстежують шкідливу діяльність сторонніх програм і скриптів”, – додав Пічаї.

Нагадаємо, нещодавно у Google зізналися, що вони виявили програмну недоробку, через яку сторонні розробники отримали доступ до даних 52,5 мільйона користувачів соціальної мережі Google+.

Поділитися